PODCAST
W DOBRYM STYLU I NA TEMAT – Zapowiedź

Za marką osobistą stoi cała paleta możliwości naszego rozwoju. To niekończąca się droga do tworzenia wspaniałych rzeczy. Ale pod jednym warunkiem – że tam dotkniemy siebie. Od 2012 roku prowadzę firmę Akademia Marki z klasą. Buduję autentyczne marki premium właścicieli firm w połączeniu z ich rozwojem osobistym, zawodowym i duchowym.

Poznałam setki przedsiębiorców, którzy budując swoje biznesy marzą o sukcesie, a z czasem okazywało się, że gubią w tym samych siebie – swoje marzenia i ambicje.

To jest podcast dla wszystkich zbieraczy i kolekcjonerów kursów, webinarów, szkoleń. Dla osób, które zebrały solidny bagaż wiedzy i kompetencji, ale stoją w miejscu i nie wiedzą, co z tym zrobić. Chcą zbudować unikalną wartość na rynku i potrzebują mądrego przewodnika.

PODCAST

Za marką osobistą stoi cała paleta możliwości naszego rozwoju. Pod jednym warunkiem – że dotkniemy siebie. Od 2012 r. prowadzę firmę Akademia Marki z Klasą. Buduję autentyczne marki premium właścicieli firm w połączeniu z ich rozwojem osobistym, zawodowym i duchowym. Poznałam setki przedsiębiorców, którzy budując swoje biznesy marzą o sukcesie, a z czasem gubią w tym samych siebie – marzenia i ambicje. To podcast dla osób, które zebrały solidny bagaż wiedzy i kompetencji, ale stoją w miejscu i nie wiedzą, co z tym zrobić. Chcą zbudować unikalną wartość na rynku i potrzebują mądrego przewodnika

POPULARNE
DOŁĄCZ DO NAS

Zostaw komentarz