PODCAST
Jak osiągnąć wielki sukces w małej polskiej firmie? #4

Czy sukces można zaprojektować?
Już ponad 10 lat pracuję z właścicielami małych i średnich firm. Zastanawiałam się, co sprawia, że osiągamy sukces na własną miarę?

Na przestrzeni ostatnich lat wyróżniłam kluczowe elementy – wspólne dla grupy około 250 przedsiębiorców z całej Polski.
W tym odcinku rozmawiamy o pięciu czynnikach, które wpływają na sukces z perspektywy sukcesu „małej” polskiej firmy.

Moim gościem jest Żaneta Heine, prezes zarządu, Kancelaria usług księgowych Heine w Gdańsku. Lubi o sobie mówić w tej kolejności: mama, córka, siostra, przyjaciółka i koleżanka i businesswoman, mentorka, szkoleniowiec, organizatorka pierwszej konferencji dla właścicieli biur rachunkowych, a wkrótce autorka książki. Adeptka Akademii Marki z klasą, ukończyła kurs marki osobistej dla przedsiębiorcy w 2020 roku.

PODCAST

Za marką osobistą stoi cała paleta możliwości naszego rozwoju. Pod jednym warunkiem – że dotkniemy siebie. Od 2012 r. prowadzę firmę Akademia Marki z Klasą. Buduję autentyczne marki premium właścicieli firm w połączeniu z ich rozwojem osobistym, zawodowym i duchowym. Poznałam setki przedsiębiorców, którzy budując swoje biznesy marzą o sukcesie, a z czasem gubią w tym samych siebie – marzenia i ambicje. To podcast dla osób, które zebrały solidny bagaż wiedzy i kompetencji, ale stoją w miejscu i nie wiedzą, co z tym zrobić. Chcą zbudować unikalną wartość na rynku i potrzebują mądrego przewodnika

WSZYSTKIE PODCASTY
DOŁĄCZ DO NAS

Zostaw komentarz