Usługi

Agencja Brandingowa

CO ROBIMY

Agencja Brandingowa realizuje część wdrożeniową wyłącznie dla osób, które ukończyły kurs budowania marki osobistej lub pracowały minimum 16 godzin nad tożsamością i narracją marki osobistej.

Sesje zdjęciowe wizerunkowe

Zdjęcia wizerunkowe mają przede wszystkim zachwycać odbiorcę i zapadać w pamięć, opowiadać pewną historię zgodną z filozofią marki.

Zachwycający efekt naszych sesji uzyskujemy dzięki zbudowaniu odpowiedniej atmosfery, klimatu zdjęć oraz obecności producentki sesji w całym procesie przygotowania i powstania sesji.

Sesja studyjna

Oferta jednodniowej sesji wizerunkowej zawiera: sprawdzenie i dobór stylizacji przed sesją na podstawie moodboard marki, zdjęcia wizerunkowe w studio, wynajem studio, profesjonalny makijaż.

W sesji biorą udział: fotograf, wizażystka, producentka sesji.

Sesja outdoorowa

Oferta jednodniowej sesji outdoorowej zawiera: sprawdzenie i dobór stylizacji przed sesją na podstawie moodboard marki, profesjonalny makijaż, zdjęcia wizerunkowe w wybranej wcześniej lokalizacji.

Sesja instagramowa

Oferta jednodniowej sesji instagramowej zawiera: sprawdzenie i dobór stylizacji, zdjęcia wizerunkowe w studio lub outdoorowe.

Strony www wizerunkowe

Oferta zawiera dwie opcje do wyboru:

 • Projekt indywidualny.
  Budowanie strony na podstawie indywidualnego projektu graficznego. Projekt wykonywany i dopasowany do wizerunku osoby zgodnych z wytycznymi Brandbooka.
 • Projekt na szablonie.
  Budowanie strony na podstawie wykupionego przez nas szablonu. Projekt zakłada dostosowanie wybranego szablonu do indywidualnego stylu i potrzeb zgodnych z wizerunkiem osoby i adekwatnym do wytycznych Brandbooka.
Treści social video

Oferta zawiera:

 • video wizytówka podstawowa: nagranie setki ze zdjęciami (1h zdjęciowa), montaż 1 filmu do 2 min, dostosowanie formatu do publikacji w 1 wybranym kanale YouTube
 • video wizytówka – zaawansowana – nagranie w firmie lub plenerze do 2h, montaż 1 filmu do 5 min
 • ujęcia z drona z banku ujęć: w zależności od ujęcia
 • ustawienie SEO filmu (tytuł, tagi, opis, miniatura), tak aby dotarł do jak największej liczby zainteresowanych użytkowników. Promocja Adwords filmu (w zależności od budżetu – założenie promocji na 1 film daje kilkaset (500-700) wyświetleń zagranicznych/polskich,
 •  założenie kanału + branding