To ludzie tworzą nasz zespół zdolny realizować kolejne wyzwania.

Eksperci

Jesteśmy praktykami. Dokładnie rozumiemy i czujemy wagę rewolucyjnych zmian w technologii, dostępie do informacji, sprzedaży i marketingu, jakie dokonują się na naszych oczach. Dla naszych klientów stajemy się mądrymi i świadomymi przewodnikami. Znamy reguły i korzystamy z tej wiedzy, śledzimy trendy i aktywnie je wdrażamy. Budujemy autentyczne marki premium i przekształcamy biznes stojący za właścicielem.

Aby odnieść sukces w interesach bądź śmiały, bądź pierwszy,
bądź odmienny.
Ekspert personal branding, buduje autentyczne marki premium, praktyk personal brandingu dla CEO, przedsiębiorców, trener biznesu, mentor. Konsultant ds. wizerunku i komunikacji w międzynarodowych organizacjach, mówca. Od 2012 roku lat pracowała z ponad 260 przedsiębiorcami o ugruntowanej pozycji z całej Polski. W oparciu o autorską koncepcję programu Ewy Czertak Akademia Marki z Klasą od 8 lat roku realizuje półroczne kursy grupowe i indywidualne budowania marki dla przedsiębiorców. W procesie budowania marki łączy działania marketingowe, strategiczne, PR, wizerunkowe z rozwojem osobistym i biznesowym.
personal-ewa-czertak
Ewa Czertak
Ekspert personal branding, buduje autentyczne marki premium CEO, przedsiębiorców, trener biznesu, mentor, Prezes Akademii Marki z Klasą.
Ekspert w dziedzinie produkcji i dystrybucji social video (Facebook, Instagram, YouTube) oraz nowych multimediów (oprawa wizualna, mapping 3d). Właścicielka Studio Manilov(http://studiomanilov.eu/), coach SIT (Systematic Inventive Thinking). Tworzy filmy reklamowe na potrzeby internetu z kobiecą intuicją. Wspiera i optymalizuje kanały YouTube, prowadzi grupę wsparcia „Ogarnij YouTube”, tworzy kursy online o tematyce social media. Jej prace wizualne reprezentowały Polskę na międzynarodowych festiwalach m.in. w Moskwie, Amsterdamie, Londynie czy Kassel. Prywatnie kroatystka zakochana w Bałkanach.
elzbieta-manuilo
Elżbieta Manuiło
Ekspert w dziedzinie produkcji i dystrybucji social video oraz oraz nowych multimediów, optymalizuje Youtube, tworzy filmy reklamowe.
Fotograf z pasji, twórca projektu BAMAG PICTURES. Fotografią zajmuje się od 10 lat. Specjalizuje się w fotografii portretowej, jednakże inne rodzaje tej sztuki również nie są mu obce. Fotografia jest dla Bartka nie tylko pracą, ale przede wszystkim pasją, której realizacja daje mu ogromną statysfakcję. Chętnie łączy fotografię z drugą pasją – podróżami. Poznawanie nowych miejsc oraz kultur pozwala spojrzeć na otaczającą rzeczywistość z innej perspektywy, co sprawia, że jego zdjęcia są oryginalne i interesujące.
bartosz-gnoinski
Bartosz Gnoiński
Ekspert fotografii portretowej, twórca projektu Bamag Pictures, podróżnik, fotografuje z pasją już od ponad 10 lat
Współpracuje z Akademią Marki z Klasą jako ekspert ds. stylizacji w obszarze wizerunku marki. Jako stylistka bierze udział w sesjach zdjęciowych tworząc stylizacje do sesji oraz gazet. W pracy kieruje się dewizą, że zawsze trzeba pozostawać w zgodzie ze sobą i szanować własny komfort bycia. Nie pracuje na schematach. Unika pułapki ubrania klienta w swoją „wizję”. Bierze pod uwagę wykonywany zawód, przyzwyczajenia, preferencje i szuka unikalnego osobistego stylu.
katarzyna-kobiela
Katarzyna Kobiela
Ekspert ds. wizerunku biznesowego, stylistka, trener dress codu oraz etykiety biznesu, konsultant w zakresie doradztwa personalnego, personal shopper. Prelegentka na konferencjach, autorka artykułów o tematyce modowej i biznesowej.
Specjalizuje się w fotografii reklamowej i architektury. Nie jest mu obca fotografia sportowa i okolicznościowa. Jego prace były wielokrotnie doceniane przez odbiorców, co skutkowało wieloma publikacjami w uznanych czasopismach i serwisach internetowych.
Fotografując odkrywa, obserwuje, szuka czegoś interesującego w zwykłym miejscu i stara się pokazać to czego nikt by nie zobaczył okiem bez aparatu.
marcin-luniewski
Marcin Łuniewski
Ekspert fotografii wizerunkowej - instagramowej, freelancer.