Kurs budowania marki osobistej
dla przedsiębiorcy

„BĄDŹ WIDZIALNĄ MARKĄ” MASTER

Wielowymiarowy rozwój

Naturalna transformacja

O KURSIE

Pomagam przedsiębiorcom w procesie budowania okoliczności, które pragną stworzyć w swoim życiu, wraz z nimi skupiam się na burzeniu przestarzałych, ograniczonych wizji tego, kim są i czego mogą dokonać. Skupiam się na tworzeniu przestrzeni dla tego, gdzie chcą się znaleźć sami i ze swoją firmą.

Jest to proces bardzo osobisty i prywatny. Modyfikowanie, a w pewnych przypadkach odrzucanie głęboko zakorzenionych, lecz przestarzałych przekonań, to przedsięwzięcie pełne wyzwań i musi zachodzić wewnątrz ciebie. Wyjmiesz z niego tyle, ile zdołasz.

W miarę rozwoju świadomości indywidualnej, proces sam się koryguje tak, że samodoskonalenie staje się sposobem na życie.

 • Proces budowania marki jest całościowy – od opracowania tożsamości marki po możliwość jej wdrożenia.
 • Prowadzę uczestnika przez roczny proces transformacji a po zakończeniu jestem producentem sesji zdjęciowej, strony wizerunkowej marki. Projektuję koncepcje wizerunkowe dla marki i do końca realizacji wdrożenia czuwam nad efektem premium.
“Klienci nie kupują usług i produktów.
Kupują relacje, historie i magię”.

– Seth Godin

Wykorzystaj unikalną moc kursu – Bycie w procesie

Istotnym składnikiem tego doświadczenia wewnętrznego jest podjęcie świadomej decyzji aby traktować osobistą markę jako nieustającą przygodę, która zawsze będzie w trakcie. Jeśli chodzi o proces, to nie istnieje linia mety. Chociaż nabierzesz praktyki i świadomości, cały świat chcę, byś wierzył, że twoje szczęście leży gdzieś w przyszłości jako nagroda, która zostanie Ci przyznana, kiedy poukładasz siebie i biznes w stosowną konfigurację. Jednak kiedy zaczniesz być w procesie, dotrze do ciebie ta prosta prawda, że zadowolenie nie jest stanem statycznym – nie jest czymś, co można schwytać. Jest raczej doświadczeniem, które jest dostępne i osiągalne wewnątrz nas samych. Bycie w procesie to podstawa – to uświadomienie sobie prostej prawdy o rzeczywistości, że twoje życie i biznes zawsze będą w trakcie rozwoju.

 • Budowanie marki to świetna zabawa jak czerpanie przyjemności z życia i jest to proces bezustanny.
 • Autentyczna marka to nie tyle wizerunek, strona internetowa, kanały społecznościowe – ona tkwi u źródeł tego kim jesteś.
 • Prawdziwe Marka jest czymś bardziej fundamentalnym niż to co wyobrażasz sobie na swój temat.
 • Coś bardzo pięknego zadzieje się w życiu, od kiedy więcej czasu zaczniesz spędzać w harmonii z autentycznym sobą.
 • Nie musisz być mędrcem, czy niesamowitą osobowością, żeby ci się to udało. I nie jest to żadne katharsis, ani zachwyt olśnienia, ani przebłysk, ani przebudzenie, ale czyste i stale dostępne doświadczenie autentycznej tożsamości. Nie jest zamiarem tego procesu przeprowadzenie cię ku oświeceniu, wiecznemu szczęściu czy bogactwu.
 • Ciesz się naturalnością bycia sobą. Pragnę z całego serca, żeby budowanie marki okazało się odskocznią na twojej drodze do naturalnej/go ciebie. Przede wszystkim ciesz się swoim życiem.
Działam poza schematem

Ciężka praca oznacza wyrok tylko wtedy, gdy jest pozbawiona sensu i ważności. Zyskujesz narzędzia niezbędne do skutecznej zmiany przekonań i sprzedaży siebie jako marki. Kurs daje solidne podstawy do budowania przewagi rynkowej i określenia własnej przestrzeni „błękitnego oceanu”. Wymiernym efektem jest zwiększenie potencjału sprzedażowego firmy, którą reprezentujesz. Kurs indywidualny łączy w procesie budowania osobistej marki działania marketingowe, komunikacyjne, wizerunkowe z rozwojem osobistym, duchowym, emocjonalnym, fizycznym i zawodowym.

W programie kursu ważna jest aktualność i praktyczne zastosowanie przekazywanej wiedzy i kształtowanych umiejętności. Wraz z pozyskiwaną wiedzą, pracujesz nad zmianą postaw i nawyków w każdym obszarze życia. Może to oznaczać dla niektórych podjęcie próby zmiany w obszarze żywieniowym, aktywności fizycznej, jogi, mindfulness, terapii. W wyniku tych prób usprawnisz podejmowane działania na bardziej adekwatne i skuteczne. Stworzysz codzienną praktykę dobrego życia.

Najważniejszym efektem kursu jest wzrost samoświadomości i osobistej dojrzałości w prowadzeniu własnej firmy.

REKOMENDACJE UCZESTNIKÓW
Anna Król
Partner zarządzający CKK Architekci Biuro Projektowe.

Przede wszystkim złapałam wieloletnią perspektywę w tym, co robię. Żyjemy tu i teraz, ale nasze cele muszą sięgać daleko w przyszłość. Sprawdza się maksyma: miej własne cele, bo inaczej będziesz realizował cudze. Czuję się wyposażona w doskonałe narzędzia do ich realizacji. I wiem, że osiągnę to, co zaplanowałam. Nie zatracę przy tym nigdy szacunku do samej siebie.
Rekomenduję kurs budowania marki osobom zdecydowanym na wzięcie odpowiedzialności za wszystko w swoim życiu we własne ręce. Aby ten kurs osiągnął wymierny skutek w naszym życiu, obowiązuje postawa: maksymalne zanurzenie.

Anna Pestilenz
Właścicielka Hotelu Szafir w Jastrzębiej Górze

Zgłosiłam się jako jedna z pierwszych w 2013 roku i tak zaczęła się moja wielka przygoda. Tak jak dla każdej z Was, Ewa Czertak stała się dla mnie mentorem, doskonałym mówcą i inspiratorką działań. Kiedy wspominam swój udział w kursie budowania marki to myślę o godzinach, dniach, tygodniach, a w końcu, miesiącach własnej pracy i pracy mentora. Ewa użyczyła mi swojej wiedzy, doświadczenia i wsparcia. To nie był łatwy czas. Wymagał cierpliwości, pracy i krytycznego spojrzenia na siebie. Był swoistą lekcją pokory, która pozwoliła na rozwinięcie skrzydeł. To wszystko mogło się udać tylko dla tego, że do serca wzięłam sobie słowa Ewy: „Masz szansę wykorzystać swój rozwój osobisty, jeżeli przez chwilę będziesz gotowa być uczniem”.

Barbara Stelmach
Właścicielka rodzinnej marki Eterno

Zaczęłam Kurs z postanowieniem wzmocnienia swojego osobistego wizerunku. Polecam cały proces w szczególności kobietom o wolnych, artystycznych zawodach, zwłaszcza świadczących usługi.
Największym wyzwaniem w czasie trwania Kursu, było rozróżnienie marki osobistej od marki firmy, która funkcjonuje od kilkunastu lat.
Zdecydowanie najważniejszym efektem uczestnictwa w warsztatach było zrozumienie i docenienie wartości własnej firmy. Dzięki warsztatom pozbyłam się lęku przed nagrywanie siebie. Pozwoliło mi to przełamać pewnego rodzaju barierę, np. do prowadzenia live’a, który jest obecnie jedyną skuteczną metodą pozycjonowania strony na Facebook’u.
Najważniejszym efektem uczestniczenia w procesie było zdanie sobie sprawy, że koniecznie muszę zadbać o siebie jako markę osobistą.

Beata Block
Prezes Zarządu, współwłaścicielka firmy RDL Hydraulics Sp. z o. o

Wiedziałam, że ten kurs jest inny niż pozostałe propozycje na rynku. Kierowała mną duża ciekawość. Wiedziałam, że nie będzie łatwo.
Rekomendowałabym kurs każdej przedsiębiorczej osobie, która zdecydowała się pójść swoją drogą i założyła własną firmę. W dzisiejszych czasach, jak nigdy wcześniej przedsiębiorca musi mieć wiarę w siebie, takie wewnętrzne przekonanie, że poradzi sobie w każdej sytuacji. Niezbędne jest do tego zagłębienie się w siebie i poznanie siebie. Po kilkunastu latach w biznesie trudno poznać swoje pragnienia, odkryć ambicje i formułować cele na 2026 rok. Podczas całego kursu targały mną różne emocje, od wzlotów do upadków. Kończąc kurs czuję pewien niedosyt. Może to i lepiej, bo dalsze działania powinien każdy z nas kontynuować sam. Zakończenie kursu dopiero tę pracę tak naprawdę rozpoczęło.
Z perspektywy 7 miesięcy, kiedy patrzę wstecz na to, co się w moim życiu zadziało….zrozumiałam, że życie daje wiele możliwości, trzeba tylko znaleźć właściwe rozwiązania dla siebie i firmy.

Daniela Kurczabińska-Luboń
Lekarz medycyny zapobiegawczej i mikroodżywiania. Właścicielka Ośrodka Medycyny Zdrowia PREVENEO

Kurs budowania marki zaczęłam z wielkim chaosem w głowie, mnóstwem pomysłów, których nie potrafiłam usystematyzować i postanowieniem, że czas spędzony na wspaniałych spotkaniach z grupą i, przede wszystkim, z Ewą Czertak musi zaowocować uporządkowaniem moich działań.
Program kursu jest wspaniały, potrzebny każdej kobiecie, która ma określone zawodowe aspiracje i rozwija działalność biznesową, ale również potrzebny tym, którzy swoją działalność prowadzą już od lat. Spotkania dają inne spojrzenie na to, co robimy – świeży, nowy i czasem zupełnie inny ogląd sytuacji – niesamowicie ważne.

Donata Sulikowska
Właścicielka Dom Edumontessori

Moja historia budowania marki osobistej to przykład drogi – metamorfozy. Ciągle wiem, że mam wiele do zrobienia, ale teraz nie boję się tego co przede mną. Poprzez markę osobistą zbudowałam siebie, podziękowałam sobie za wiele rzeczy i dałam sobie prawo cieszyć się z małych sukcesów. Człowiek zmienia się pod wpływam inspiracji lub pod wpływem desperacji. Ja wolę tę pierwszą opcję dlatego wybrałam budowanie marki w monencie gdy moja firma kręci się całkiem nieżle. Zachęcam wszystkich do rozwoju w tym kierunku. Chciałabym teraz wszystkim powiedzieć nie traćcie czasu budujcie waszą markę osobistą, a potem markę firmy.
Dziękuję wszystkim tym osobom, które towarzyszą mi w drodze, szczególnie Ewie Czertak za bycie ze mną w ostatnim czasie. Moja przygoda z Akademią Marki z Klasą dobiega końca ale czuję, że otwierają się nowe drogi i cały czas Ewa pozostaje blisko mnie.

Dorota Waga
Zarządzająca markami:Hotel Sielanka nad Pilicą ****, tour operator „ Słoneczna Toskania”, klub konesera „ Sielanka Travel”

Program Personal Branding Bądź widzialną Marką zaczęłam z chęcią inspiracji i nowej energii.
Rekomenduję kurs wszystkim, którzy chcą się kształcić, rozwijać zarówno w sferze osobistej jak i zawodowej, osobom otwartym, gotowym na konstruktywna krytykę. Program dostosowany jest do potrzeb osób mających doświadczenie biznesowe oraz dla stawiających pierwsze kroki w realizacji swoich projektów. Nie polecam osobom, które nie mają skonkretyzowanych pomysłów biznesowych. Bardzo dobre szkolenie! dużo konkretów i nowości inspirujących do szybkiej realizacji. Będę polemizowała z opinią, usłyszaną wczoraj, że Polska goni zachód. Miejsca takie jak Akademia Marki z Klasą tworzą i popularyzują trendy, o których inni dopiero usłyszą.

Estera Hess
PODRÓŻNIK, założycielka Biura Podróży ESTA

Gdyby cały kurs przekuć na metaforę, będzie to podróż. Polecam ją osobom ciekawym świata, chcącym widzieć więcej, otwartym na przygody i nieznane lądy, głodnym innych ludzi i bardzo kreatywnym. Akademia to rodzaj podróży, z której wraca się z wielkim plecakiem wrażeń, a te, niczym dobrze napisane książki, będą towarzyszyć nam przez całe życie.
Kurs zaczęłam z nadzieją na zmiany, byłam gotowa do pracy nad sobą i chciałam pomóc własnej firmie. Program rekomenduję osobom świadomym, obowiązkowym, pracowitym. Odradzam osobom szukającym trików i tanich efektów lub też nieuporządkowanym emocjonalnie. Budowanie marki osobistej to głęboka praca nad sobą i firmą.
Efekty pracy są ważne przede wszystkim dla mnie i dlatego są tak bardzo ważne dla przyszłości mojej firmy ESTY. Z niecierpliwością czekam na odsłonę nowej ESTY wraz z nowym logo, stroną internetową, blogiem i wizerunkiem w sieci. Uważam, że zrobiłam własnej marce piękny prezent z okazji nadchodzących 10 urodzin.

Kamila Romanow
Wedding planner, właścicielka agencji ślubnej Wedding Heaven

Bardzo istotnym założeniem, z którym rozpoczęłam kurs było dla mnie zwiększenie rozpoznawalności marki, aczkolwiek na tyle umiejętne, aby nie przekraczać pewnych granic.
Rekomenduję kurs osobom, które chcą odnaleźć swoje prawdziwe „ja”, chcą świadomie budować swój wizerunek oraz zwiększyć jego zasięg. Osoby poszukujące, mające w sobie ciągły niedosyt – jestem przekonana, świetnie odnajdą się w Akademii. Kurs pozwala zobaczyć siebie i swoją firmę w nowym świetle. Określamy swoją wartość i uczymy się odwagi, by sięgać po więcej w życiu. Aczkolwiek trzeba mieć w sobie gotowość, chęć do zmian, dużą otwartość i empatię, bo są chwile wymagające wyjścia ze strefy komfortu a tym samym bardzo osobiste.
Najważniejszym efektem uczestnictwa w kursie to pewność własnych umiejętności i sukcesów i komunikowania ich odbiorcom marki.

Katarzyna Przemyska
Właścicielka firmy KP-System działającej w branży IT od ponad 25 lat

Polecam kurs tym, którzy już działają w biznesie, ale cel jaki chcą osiągnąć jest jeszcze dla nich nieczytelny.
Skrzydeł dodawały rozmowy z prowadzącą kurs Ewą Czertak ,która zobaczyła we mnie więcej niż ja sama widziałam przez te wszystkie lata.
Z perspektywy siedmio miesięcznego kursu, to co się w moim życiu zadziało widzę wielką zmianę. Udział w kursie to było odkrywanie i rozwijanie swoich możliwości. Nauka komunikacji, swobody bycia, myślenia o firmie w inny niż dotąd sposób. Była to praca nad zmianą przekonań o sobie i swoich możliwościach.
Gdybym miała określić jeden najważniejszy efekt to jest to zrozumienie, że biznes nie składa się z problemów, lecz z wyzwań, z którymi sobie poradzę, bo istnieją odpowiednie narzędzia lub ludzie do tego stworzeni.

Lucyna Przyborek
Współwłaścicielka salonów optycznych Perfect Vision

Bardzo sceptycznie podchodzę do programów szkoleniowych. Nie inaczej było w przypadku Akademii Marki z Klasą. Jednak już po pierwszym spotkaniu, po raz pierwszy zaczęłam zastanawiać się nad sobą, analizować swoje potrzeby, plany zawodowe i prywatne. Pierwsze spotkania były dość trudne. Okazało się, że nie potrafimy przedstawić siebie, swojej marki w kategorii sukcesu! Pamiętam doskonale przełomowy moment w projekcie, kiedy po wielu naszych nieudolnych próbach przedstawiania historii swojej marki, Ewa Czertak (Ewa, jak ja Ci dziękujęJ) powiedziała: „Dziewczyny, teraz ja opowiem Wam Wasze historie!”. I opowiedziała. To było niesamowite! W jej wykonaniu nasze historie stały się historiami sukcesu! Stałyśmy się dumne z siebie. Jestem dzisiaj Ambasadorem Luksusu we własnej firmie i wiem, że to moja misja życiowa dzielić się w sposób doskonały swoją wiedzą i doświadczeniem. Budowanie marki to konsekwentna i ciężka praca, wiem coś o tym ponieważ zbudowałam markę Perfect Vision od podstaw.

Polecam program Akademii Marki z Klasą wszystkim którzy chcą więcej dowiedzieć się o sobie, którzy dążąc do sukcesu nie zapominają o sobie i chcą pracować nad sobą i swoją marką!!!

Magdalena Korycka
Właścicielka i Dyrektor Zarządzajacy kliniki podologicznej FootMedica, Dyrektor Generalny Pro Pedis

Uważam, że z kursu może skorzystać każdy, niezależnie od wieku, etapu kariery, pozycji zawodowej. Dla niektórych będzie to odkrywanie absolutnie nowych rzeczy, poznawanie siebie, dla innych moment zastanowienia się, podsumowanie tego, co osiągnęli, zbudowali, co można uporządkować w działaniach, aby były one bardziej spójne.
Największym wyzwaniem z jakim przyszłam do Akademii Marki z Klasą był fakt, iż wchodziłam w nową branże, rozpoczynałam swoja drogę zawodową jako przedsiębiorca w branży w, której wcześniej nie pracowałam. Nie mogłam powiedzieć o sobie, że jestem ekspertem, specjalistą w tej dziedzinie. Miałam sporo wątpliwości, jak powiązać swoje wcześniejsze doświadczenie zawodowe z nową rolą.
Najważniejszy efekt uczestnictwa w kursie: Mam jasno określoną historię, którą mogę się posługiwać. Wiem, jak naturalnie powiązać moje wcześniejsze doświadczenie życiowe i zawodowe z tym, czym zajmuję się obecnie. Czuję, że jestem wiarygodna w tym co mówię.

Małgorzata Królak
Lekarz stomatolog, właścicielka nowoczesnej praktyki „Dentysta na Warszawskiej”

Rozpoczęłam Kurs z chęcią odkrycia swojej pasji na nowo. W dłuższej perspektywie czasu oczekiwałam określenia konkretnych celów oraz strategii firmy, szukałam również sposobu na obecność marki w mediach. Polecam kurs dla osób, które potrzebują uporządkowania, inspiracji do prowadzenia przedsiębiorstwa.
Jak marka osobista zmienia/zmieniła moją firmę? Jestem bliżej swojej firmy, widzę zaangażowanie swoich pracowników. Chce tworzyć pozytywny wizerunek firmy w Internecie. Widzę zmiany w postrzeganiu mojej firmy, zatrudniłam dodatkowego lekarza dziecięcego. Rozszerzyłam działalność z profilaktyki – zapraszam grupy przedszkolne w celu zapoznania się z gabinetem, wykonujemy pierwsze adaptacyjne przeglądy u maluchów. Moje motto: „Szczęściem jest robić to, co się kocha.”

Martyna Musiał
Wiceprezes zarządu i współwłaściciel marki deweloperskiej BMC Budujemy Twoje marzenia

Kurs „ Bądź widzialną Marką” jest dla osób, które gotowe są do pracy nad sobą w kontekście firmy, czy biznesu. Chcą wyjść z cienia, chcą opuścić bezpieczną strefę komfortu i zmierzyć się ze swoimi ograniczeniami czy błędnymi założeniami. Z pewnością mogą liczyć na wsparcie ze strony prowadzącej, ale przede wszystkim muszą nastawić się na pracę własną. Nie polecam kursu osobom, które nie chcą zmieniać swojego Status Quo, bo tu trzeba być świadomym i gotowym choćby na zmianę podejścia do wielu spraw.
Po kursie mogę wskazać na konkretne zmiany w firmie. Założyłam Instagram, w mediach społecznościowych pokazuję ludzką twarz firmy – zdjęcia czy film z targów, gdzie jesteśmy widoczni jako team. W planie mam przebudowę strony internetowej, aby pokazać na niej twarze pracowników i swoją. Z perspektywy 7 miesięcy, kiedy patrzę wstecz na to, co się w moim życiu zadziało, uświadomiłam sobie, że warto pokazać światu to, co się robi w firmie czy życiu.

Natalia Kubit
Dyrektor Kreatywna i twórczyni marki Natalia Kubit Interiors oraz Velvet Manor

Czy perspektywa własnego sukcesu w biznesie oddala się? Czy wizja firmy i Ciebie samej jest przejrzysta? Czy nie zapomniałaś o sobie i swoich pragnieniach? Okazało się, że praca z Mentorem na każdym poziomie biznesu pozwala precyzować, wizualizować, realizować spójne plany. Rekomenduję mentoring biznesowy każdej Kobiecie wymagającej więcej od siebie i więcej od codzienności.

Agnieszka Kośnik – Zając
Założycielka Instytutu Kosmetologii Babiana w Gdańsku, prezes Fundacji Wspierania Rozwoju Medycyny Anizja

Mentor – rola, która zobowiązuje do inspiracji, refleksji i działania. Dla mnie jako (mentee) ciekawe doświadczenie. Potrafię tworzyć firmy, budować kliniki, zainicjować stworzenie nowego oddziału w szpitalu, ale pobudzić drugą osobę do działania, mało tego – do wypracowania sukcesu – to nie lada umiejętność. A jak twierdzi Tom Peters „Nie ma żadnego usprawiedliwienia, by nie stać się wielkim. Rok temu  byłam przekonana, że jestem w cudownym momencie kariery, życia. Stabilna firma, dzieci poszły do szkoły, byłam szczęśliwa. I pamiętam pierwsze spotkanie z Ewą Czertak  – jest dużo do zrobienia, powiedziała. Jak to? Tyle przecież osiągnęłam. Tak właśnie jest, kiedy spotykasz mentora. On już wie, widzi, odkrywa potencjał, snuje plany, roztacza wizje. I czeka… aż mentee „zaskoczy“. I tak było w naszej współpracy. Los, przypadek sprawił, że jednego dnia musiałam z roli wspólnika wejść na pozycję lidera. Zadzwoniłam wtedy do Ewy z potrzebą niebanalnej zmiany za sterami firmy. Po roku znowu myślę, że jestem w cudownym momencie, na wszelki wypadek się nie rozsiadam. Dziś firma ma dwóch liderów, wzmocniła swoją pozycję – a wszystko dlatego, że znalazłam mentora, czego i Państwu życzę!

właściciel
Sklep internetowy Eco&Well

Wiem, że budowanie marki osobistej to ciągły proces i cieszę się, że mam wiedzę jak to robić dobrze, w ustrukturyzowany i zgodny z moimi przekonaniami sposób.

właściciel
Firma informatyczna KP-System

Kurs budowania marki osobistej rekomenduję tym wszystkim, którzy chcą szybko wzmocnić kompetencje potrzebne w biznesie i nie mają czasu na błędy. Polecam go również tym, którzy już działają w biznesie, ale cel jaki chcą osiągnąć jest dla nich nieczytelny, owiany mgłą niepewności, niewiedzy, niezdecydowania. Kurs z pewnością sprecyzuje konkretne cele i zadania do wykonania.

właściciel
Międzynarodowe biuro tłumaczeń Inter-Translat

Dzięki szerokiemu zakresowi treści każdy jest w stanie zdefiniować obszar, z którym ma największy problem i go rozwinąć. Pozwala uporządkować wszystkie elementy zawiązane z prowadzeniem firmy.

Krzysztof_Janowski
Krzysztof Janowski
Przewodnik, mentor, trener, pomaga odnaleźć spokój i autentyczność, prowadzi programy związane z rozwojem osobistym.

Mogę podzielić się swoją dwuletnią perspektywą od ukończenia kursu Personal Branding BĄDŹ WIDZIALNĄ MARKĄ .
Z tej perspektywy mogę powiedzieć, że wiele w moim życiu się zmieniło. Wzrosła świadomość siebie, świadomość rozwoju wewnętrznego, odkryłem głębsze piękno, wartość jakości i znaczenie osobistej historii.

Kurs rozpocząłem z postanowieniem zbudowania marki osobistej. Zależało mi na tym, by nazwać swoje umiejętności, uporządkować przekaz oraz stworzyć własny sposób komunikacji z odbiorcami. Budowanie marki osobistej to proces, w którym trzeba wsłuchać się w siebie, co nie jest łatwe. Przyznam, że odkrywanie piękna w nowym „JA” i oswojenie się z nową marką było dla mnie trudne. Natomiast za najważniejszy rezultat uczestniczenia w tym kursie uważam odkrycie duchowości i świata wewnętrznego.
W czasie pracy nad marką miałem chwile uskrzydlające, związane z odnalezieniem spójności, odnalezieniem jakości, odnalezieniem piękna i harmonii. Znalazłem nową drogę. Chcę mocno podkreślić, że właśnie po ukończeniu kursu pojawiła się przestrzeń do rozwoju, w której mogę budować nowy, duży brand oraz nadać mu inną jakość. Moja firma zmieniła się dzięki pracy nad marką, a nowy kierunek działań i odkryć jest tym motorem do zmian.
Komu rekomenduję kurs?

Polecam w szczególności osobom, które jeszcze nie czują w pełni swojego przekazu lub chcą go uspójnić, czy też zbudować na nowo. Polecam także tym, którzy chcą dodać marce osobistej duchowego charakteru.

Autorka i prowadząca kurs Ewa Czertak potrafi budować wizerunek marek premium. Dzięki pracy z Ewą przekracza się pewien próg i odkrywa po prostu głębsze piękno swojego życia, swojej firmy i osobistej historii. To czasem wydają się kosmetyczne dodatki, jednak zmieniają wszystko, dodają impetu do działania, chęci stawiania kolejnych wyzwań i podnoszenia jakości swoich usług.
Gdybym miał w jednym zdaniu określić własne motto życiowe, jakie będzie mi przyświecało w tworzeniu własnej historii, które wypracowałem w procesie budowania marki osobistej, powiedziałbym, że: odkrycie prawdy to wymagająca i dojrzała droga, to droga do spełnienia, szczęścia i pokoju.

CO MNIE WYRÓŻNIA ?
Unikatowe
doświadczenie

W kursie uczestniczyło blisko 300 właścicieli firm z całej Polski. Specjalizuję się w budowaniu marek między innymi architektów, prawników, księgowych, właścicieli placówek edukacyjnych, właścicieli biur podróży.

ZZ
Jestem
skuteczna

Zadowolenie z transformacji i sukcesy biznesowe osób biorących udział w kursie mówią same za siebie – zapraszam do zapoznania się z rekomendacjami uczestników na stronie rekomendacje , na kanale podcast: W dobrym stylu i na temat  oraz na kanale YouTube

Sprawdzony
proces

Proces budowania marki jest całościowy – od tożsamości marki po wdrożenie. W opcji dodatkowo płatnej buduję z ekspertami wizerunkowe strony internetowe i realizujemy sesje wizerunkowe oraz nagrania video do social media.

Dostosowanie się
do realiów przyswajania wiedzy

Stosuję metodę i filozofię małych kroków – Kaizen. Kai oznacza zmiany, Zen – na lepsze. Uwzględniam aktualne potrzeby przedsiębiorców i warunki rozwoju w sektorze małych i średnich firm, dlatego daję potrzebną wiedzę oraz skuteczne narzędzia, tak abyś jako właściciel mógł samodzielnie budować pozycję w swojej dziedzinie.

POZNAJ ATUTY TEGO KURSU
 • Nie czynię właścicieli firm odważnymi. Pomagam stawać się bardziej odpowiedzialnymi, uważnymi i wrażliwymi.
 • I to wystarcza. Pojawia się “flow”– doświadczenie uskrzydlenia, przepływu, które wyzwala w człowieku najgłębsze pokłady kreatywności i szczęścia.
 • Zauważysz, że możesz wykorzystać swoje obawy jak szczeble w drabinie.
 • Żeby nie czuć lęku trzeba być autentycznym.
 • Potrzebujesz przewodnika, by towarzyszyć ci przez kilka kroków. To nie tylko moja praca, to istota mojego działania i misja. Miłość, akceptacja, współczucie prowadzi mnie tak długo jak to jest potrzebne. Gdy poczuję, że jesteś gotowa/y, ośmielona/y, kiedy zasmakowałaś/eś wolności jaką daje prawda, możesz iść sam/a o własnych siłach i rozwijać markę.
 • Towarzyszę od 2012 roku przedsiębiorcom w ich transformacji. Korzystam z aktualnej wiedzy, śledzę trendy i aktywnie je wdrażam. Akademię tworzę z zespołem ekspertów. Jako twórca Akademii, prowadzę kursy, szkolenia, wystąpienia, organizuję spotkania dla przedsiębiorców www.markazhistoriawtle.com.
 • Dokładnie rozumiem i czuję wagę rewolucyjnych zmian w technologii, dostępie do informacji, sprzedaży i marketingu, jakie dokonują się na w ostatnich latach. Internet i social media, zmieniają każdy obszar ludzkiego funkcjonowania i ustalają nowe zasady. Przedsiębiorca potrzebuje mądrego i świadomego przewodnika.
CZEGO SIĘ NAUCZYSZ

Proponowany roczny indywidualny kurs budowania marki osobistej jest unikalną propozycją dla przedsiębiorców na rynku szkoleniowym w Polsce, konkurencyjną do studiów podyplomowych.

 • Zyskujesz skuteczną, trwałą zmianę w życiu. Efektem tej zmiany jest odwaga, otwartość, widoczność na rynku, wewnętrzna siła, entuzjazm, a przede wszystkim zaufanie do siebie i swoich kompetencji.
 • Kurs daje wiedzę, narzędzia, praktyczne umiejętności PR/marketingowe oraz wsparcie w rozwoju osobistym i zawodowym.
 • Poznajesz narzędzia i techniki, stosowane w budowaniu osobistej marki. Potwierdzona certyfikatem wiedza, ma duże znaczenie w procesie zdobywania awansu społecznego, zawodowego jak i w przypadku przyznawania prestiżowych nagród eksperckich.
 • Zyskujesz zdolność do poznania samego siebie, pewność swoich umiejętności i skuteczności, odporność, siłę witaną, zdolność do samorozwoju, samokształcenia, intuicyjność, otwartość na nowe doświadczenia twórcze.
 • Odkrywasz świadomość własnej konkurencyjności, a co za tym idzie określasz wartość własnych pomysłów na rozwój działalności zawodowej.
 • Rośnie wartość akcji twojego Ja. Wagi nabiera indywidualizacja Twoich działań, tworzenie własnego życia z dostępnych elementów.
UCZESTNICY PROGRAMU KURSU OTRZYMUJĄ

Certyfikat ukończenia Kursu

Certyfikat ukończenia Kursu budowania osobistej marki „Bądź widzialną Marką”

Konsultacje z ekspertami

Prawo do preferencyjnych cen konsultacji z ekspertami Akademii.

Preferencyjne ceny

Preferencyjne ceny sesji wizerunkowej oraz budowania strony internetowej.

Mentoring

Prawo do korzystania z mentoringu dla przedsiębiorców w Akademii Mentora. Mentoring rozwojowy wspiera biznes poprzez rozwój kompetencji przywódczych ich właścicieli;

Zaproszenie na spotkania

Personalne zaproszenia na cykliczne spotkania przedsiębiorców
www.markazhistoriawtle.com
Akademia Mentora

OPIS PROGRAMU KURSU

Program łączy budowanie marki osobistej z obszarami: rozwój osobisty, duchowy, zawodowy, finansowy. Główna zawartość programu to personal branding, strategia marki i model biznesowy; storytelling biznesowy; narracja marki w oparciu o archetyp marki osobistej; osobisty marketing i PR; przygotowanie do wywiadu.

W czasie kursu budujesz dla siebie praktyczne rozwiązania z zakresu komunikacji, marketingu i budowania wartości oferowanej usługi bądź produktu. Omawiam przykłady, gdzie marka znacząco wpływa na wzrost biznesu i rozpoznawalność osoby w kanale odbiorców.

W ramach kursu oferowana jest aktywna pomoc we wdrożeniu działań oraz możliwość kontynuacji pracy z innymi ekspertami Akademii – Nasz Zespół

Roczny indywidualny kurs to 9 sesji odbywających się w odstępie nie dłuższym niż 3 tygodnie. Jedna sesja to 4 godziny warsztatowe. Dwa warsztaty poza harmonogramem realizowane są jako uzupełnienie sesji tematycznych – planowane na etapie, kiedy uczestnik potrzebuje więcej czasu w swoim procesie.

ZAKRES TEMATYCZNY KURSU

Poznaj siebie i swoją Personę. Określ tożsamość osobistej marki, jej najważniejsze atrybuty. Rozpoznaj scenariusz działania persony.

 • wnioski z dotychczasowych doświadczeń, oraz przebytych procesów rozwojowych.
 • ewaluacja siebie
 • wyznaczenie wizji oraz celów, które będą wyzwaniem i źródłem większej inspiracji oraz osobistego spełnienia
 • wytyczenie celów dla działań brandingowych z uwzględnieniem ambicji marki osobistej w perspektywie kolejnych lat w obszarach finansowym, zawodowym, osobistym i rozpoznawalności.
 • ewolucja tożsamości marki osobistej – rozwinięcie nowych przekonań na temat tego, kim jestem, by zachowanie zmieniło się na wspierające dla aktualnej wizji marki osobistej.
 • określenie Brand Strategy Idea – główne przesłanie marki osobistej.

Historia marki. Stwórz inspirującą historię osobistej marki – nagłówek marki, slogan. Napisz opowieści wnikające w umysł.

Działania Public Relations. Poznaj archetyp marki oraz indywidualny styl narracji marki. Określ indywidualny plan promocji marki osobistej. Pisanie tekstów do publikacji.

Wzmocnij autorytet marki – określ styl persony, rozwijaj świadomość mowy ciała, wyglądu, sposobu mówienia. Dowiedz się co pokazujesz o sobie, kiedy inni ciebie widzą, słyszą?

Przygotuj spójną narrację dla marki osobistej, marki firmy i marki produktu. Rekomendowanie wybranych sposobów promocji marki. Przygotowanie i określenie strategii budowania i rozwoju marki, zaplanowanie działań wdrożeniowych na kolejne 6 miesięcy oraz w perspektywie długofalowej rok, trzy, pięć, dziesięć lat.

AUTORSKI KURS SKŁADA SIĘ Z VII SESJI ZGODNYCH Z HARMONOGRAMEM
ORAZ II DODATKOWYCH REALIZOWANYCH W CZASIE TRWANIA KURSU.

Do ustalenia indywidualnie, możliwa praca online.

Kurs odbywa się w Warszawie.

INWESTYCJA
KURS INDYWIDUALNY MASTER

Nie obejmuje sesji zdjęciowej, tworzenia strony internetowej, indywidualnych konsultacji oraz warsztatów dodatkowych z ekspertami.

15 600 zł

rozłożona na raty, płatne miesięcznie.

DODATKOWO PŁATNE
 • Stylizacja Persony. Jak przygotować profesjonalny wizerunek marki osobistej poprzez wygląd i ubiór?
 • Social Video dla Biznesu – jak stworzyć oraz wprawić w ruch kanał YouTube dopasowany do potrzeb oraz modelu biznesowego, gdzie głównym medium przekazu jest video.
 • Wizerunkowa strona internetowa.
 • Wizerunkowa sesja zdjęciowa.
OPŁATA WPISOWA

Pierwsza rata płatna przed pierwszym warsztatem zostaje odjęta od całościowej opłaty za kurs.

Płatność przelewem na podany numer konta:
Akademia Marki z Klasą Ewa Czertak
Ul. Ludwika Narbutta 25A lok.106
02-536 Warszawa

BANK: mBank S.A.
Nr konta: 26 1140 2017 0000 4302 0890 5897

DODATKOWE INFORMACJE

Akademia Marki z Klasą to miejsce dla świadomych, aktywnych przedsiębiorców, którzy  chcą, by wizerunek i osobista marka stanowiły odzwierciedlenie ich osobowości, stanu ducha, prestiżu, wolności, sukcesu.

Zapewniamy:

 • profesjonalne, drukowane materiały szkoleniowe , przerwy kawowe
 • kontakty biznesowe oraz możliwość promowania swoich usług i produktów