PODCAST
PORADA W 8 MIN: DLA KOGO JEST TRENER MENTALNY? #1

Psycholog, trener mentalny, psychoterapeuta czy psychiatra? Kogo wybrać?

Główne obszary działania w treningu mentalnym to: poprawa umiejętności koncentracji uwagi, wzrost poczucia pewności siebie, rozwój strategii radzenia sobie ze stresem, wyznaczanie realnych celów, pomoc w odnalezieniu motywacji oraz kształtowanie prawidłowej postawy życiowej. To jest proces. Profesjonalni zawodnicy pracują nad sobą z profesjonalnymi trenerami.

Nieprawdą jest, że sportowiec sięga po możliwości jakie daje trening mentalny, tylko kiedy odnosi porażkę. Robi to także wtedy, kiedy znajduje się na szczycie. Pracuje nad sobą, aby powtórzyć sukces. Dlatego bardzo ważne, by sięgając po trening mentalny lub inne narzędzie rozwojowe wybrać odpowiednie osoby do współpracy.

Z tego podcastu dowiesz się, kiedy sprawdzi się trener mentalny oraz w jakich sytuacjach zwracać się do innych specjalistów.

PODCAST

Za marką osobistą stoi cała paleta możliwości naszego rozwoju. Pod jednym warunkiem – że dotkniemy siebie. Od 2012 r. prowadzę firmę Akademia Marki z Klasą. Buduję autentyczne marki premium właścicieli firm w połączeniu z ich rozwojem osobistym, zawodowym i duchowym. Poznałam setki przedsiębiorców, którzy budując swoje biznesy marzą o sukcesie, a z czasem gubią w tym samych siebie – marzenia i ambicje. To podcast dla osób, które zebrały solidny bagaż wiedzy i kompetencji, ale stoją w miejscu i nie wiedzą, co z tym zrobić. Chcą zbudować unikalną wartość na rynku i potrzebują mądrego przewodnika

WSZYSTKIE PODCASTY
DOŁĄCZ DO NAS