PODCAST
JAK PRACOWAĆ ZE SOBĄ PRZY PROJEKTOWANIU WŁASNYCH ZWYCIĘSTW? ROZMOWA Z KATARZYNĄ SELWANT #12
Część 2/3

Trening mentalny to ćwiczenia i zadania z zakresu siły, mocy oraz odporności umysłu.
Na siłowni ćwiczysz biceps. A podczas treningu mentalnego – umysł, swoją najważniejszą zdolność potrzebną do wygrywania w biznesie i w sporcie.
Nawet świetnie wyćwiczone ciało nic nie da, jeśli twoja głowa zawiedzie. Umysł, tak jak ciało, można trenować – i to jest bardzo dobra wiadomość.

W życiu, w biznesie i w sporcie wygrywają długodystansowcy. Ci, którzy potrafią ciężko pracować i są wytrwali. Psychologia sportu mówi, że największym sukcesem jest go powtórzyć.

Ile potrzeba czasu, żeby wypracować zdolność i umiejętność wygrywania?
W naszym podkaście proponujemy rozpoczęcie treningowej przygody i rozmowę o tym, jak ustalić  „złoty medal” w swoim życiu i  jak wspierać proces wygrywania.

Gościem odcinka jest Katarzyna Selwant –  Psycholog Olimpijska, autorka książek, trzykrotna Mistrzyni Polski w curlingu, komentator sportowa, wykładowca akademicki i trener mentalny.

PODCAST

Za marką osobistą stoi cała paleta możliwości naszego rozwoju. Pod jednym warunkiem – że dotkniemy siebie. Od 2012 r. prowadzę firmę Akademia Marki z Klasą. Buduję autentyczne marki premium właścicieli firm w połączeniu z ich rozwojem osobistym, zawodowym i duchowym. Poznałam setki przedsiębiorców, którzy budując swoje biznesy marzą o sukcesie, a z czasem gubią w tym samych siebie – marzenia i ambicje. To podcast dla osób, które zebrały solidny bagaż wiedzy i kompetencji, ale stoją w miejscu i nie wiedzą, co z tym zrobić. Chcą zbudować unikalną wartość na rynku i potrzebują mądrego przewodnika

WSZYSTKIE PODCASTY
DOŁĄCZ DO NAS