PODCAST
Kiedy warto się zatrzymać i wejść na swoje Kilimandżaro? Część 2. Rozmowy z Żanetą Auler #8

Opis odcinka

My w naszym życiu za bardzo przeceniamy entuzjazm, a zapominamy o systematycznej i regularnej pracy. Siła jest w systematyczności. Nie ma innej drogi. Jak ćwiczysz silną wolę? Wybierz Rutynę, której nie lubisz, ale ją rób. Staraj się robić rzeczy, które lubisz, to pozwala iść dalej i dalej. Tego uczy Kilimandżaro, tego uczy każdy szczyt który zdobywasz.
Małymi kroczkami, ale codziennie. To jest rutyna. Proces który prowadzi, nawet jeżeli nie jesteśmy pewni ostatecznego wyniku.

Jak przygotować się na sukces, który chcesz odnosić w ciągu kolejnych 10 lat? Kiedy chcesz przebiec maraton za trzy miesiące to musisz wiedzieć co zrobisz jutro.

Tak samo jest z naszym sukcesem jeżeli chcesz prowadzić styl życia, który będzie cię satysfakcjonował za 10 lat, za pięć lat, za trzy lata, to musisz wiedzieć co zrobisz jutro. Najczęściej jest tak, że doświadczamy świata który jest w naszej głowie. Z badań wynika, że 90% czasu spędzamy we własnej głowie. Jeżeli w nas jest dużo lęku bałaganu i chaosu to układanie czegoś na zewnątrz nie wpłynie na to, jak czujemy się sami ze sobą. Zabijamy szczęście od środka.

Jak przygotować się do takiego życia, by wiedzieć pełnię możliwości a jednocześnie zachować umiar i wybierać to co jest dobre.

Metoda małej łyżeczki. Prostota i umiar.

O konsekwencji, systematyczności i zatrzymaniu rozmawiam z Żanetą Auler – dziennikarką, właścicielką firmy podróżniczej, opowiadaczką Ameryki i uczestniczką kursu „Marka z Klasą”. Kobietą, która osiągnęła niesamowite sukcesy i wierzy w to, że życie dzieje się tu i teraz.

Żaneta Auler – Opowiadacz Ameryki. Dziennikarka, podróżniczka, organizatorka i pilotka. Ambasadorka Los Angeles, które jest jej domem od 2012 roku. Siłę i energię czerpie z natury, z aktywności fizycznej, a także z radości ludzi, którym może pokazywać świat. Członek Los Angeles Tourism & Convention Board, autorka książki „7 dni w siódmym niebie” , współgospodarz podcastu „Rozmowy przez Ocean”, korespondentka zagraniczna Radia 357. Odwiedziła ponad 100 krajów świata, pilotowała ponad 200 wyjazdów. Specjalizuje się w organizacji biznesowych elitarnych wyjazdów incentive po Ameryce dla ponad 80 biur podróży. Jest właścicielką biura Fun Travel z siedzibą w prestiżowej dzielnicy Los Angeles, Marina del Rey. Fascynują ją historie tych, którzy przez coś przeszli, doświadczyli, przeżyli życie intensywnie. Wierzy, że poznając świat pełen sprzeczności i kontrastów, możemy dotknąć zarówno istoty piękna, jak i realności życia.

PODCAST

Za marką osobistą stoi cała paleta możliwości naszego rozwoju. Pod jednym warunkiem – że dotkniemy siebie. Od 2012 r. prowadzę firmę Akademia Marki z Klasą. Buduję autentyczne marki premium właścicieli firm w połączeniu z ich rozwojem osobistym, zawodowym i duchowym. Poznałam setki przedsiębiorców, którzy budując swoje biznesy marzą o sukcesie, a z czasem gubią w tym samych siebie – marzenia i ambicje. To podcast dla osób, które zebrały solidny bagaż wiedzy i kompetencji, ale stoją w miejscu i nie wiedzą, co z tym zrobić. Chcą zbudować unikalną wartość na rynku i potrzebują mądrego przewodnika

WSZYSTKIE PODCASTY
DOŁĄCZ DO NAS

Zostaw komentarz