PODCAST
ROZWALIŁAM SYSTEM. JAK ZACZĄĆ WSZYSTKO OD NOWA? ROZMOWA Z AGNIESZKĄ SIATKĄ #9

Chcesz zmienić firmę, bo masz dosyć wracania do punktu wyjścia?
A może myślisz o zostawieniu wszystkiego, bo twoje dotychczasowe życie wywróciło się o 180 stopni? Posłuchaj i dowiedz się, jak zostawić przeszłość i przejść do nowego biznesu, zmienić branżę, żeby nie żałować i jak najlepiej wykorzystać swoje doświadczenie.

Agnieszka Siatka dosłownie wsiadała w samochód i w czasie podróży do Francji, zostawiła przeszłość za sobą. Wracając wiedziała już, że zaczyna od początku. Po swojemu.
Ten odcinek, to rozmowa o zdobywaniu pewności w sobie, o sile intuicji i postawieniu wszystkiego na jedną kartę.

Mój gość swój sukces określa jako przeistoczenie się z dziewczynki wiodącej wygodne życie w dojrzałą kobietę, która realizuje marzenia i potrafi dostosować rzeczywistość do ambicji i życiowej misji.

Agnieszka Siatka
Właścicielka sieci Europejskich Przedszkoli Językowych Be Happy oraz Prezes Zarządu Be Happy Sp. z o.o.

Stworzyła innowacyjne podejście wszechstronnego rozwoju dziecka, poprzez doświadczanie i przeżywanie. Metoda Be Happy umożliwia dzieciom wkraczanie w świat w sposób odważny, poznając inne kultury, narodowości, języki. Dziecko przekraczając próg przedszkola, przenosi się do świata kolorowego, radosnego, pełnego niespodzianek, dającego poczucie bezpieczeństwa. Popularyzuje podejście i metodę Be Happy, współpracując z przedstawicielami francuskich szkół MFR, Destination Pologne, Agra International oraz organizacją studencką AIESEC.

PODCAST

Za marką osobistą stoi cała paleta możliwości naszego rozwoju. Pod jednym warunkiem – że dotkniemy siebie. Od 2012 r. prowadzę firmę Akademia Marki z Klasą. Buduję autentyczne marki premium właścicieli firm w połączeniu z ich rozwojem osobistym, zawodowym i duchowym. Poznałam setki przedsiębiorców, którzy budując swoje biznesy marzą o sukcesie, a z czasem gubią w tym samych siebie – marzenia i ambicje. To podcast dla osób, które zebrały solidny bagaż wiedzy i kompetencji, ale stoją w miejscu i nie wiedzą, co z tym zrobić. Chcą zbudować unikalną wartość na rynku i potrzebują mądrego przewodnika

WSZYSTKIE PODCASTY
DOŁĄCZ DO NAS

Zostaw komentarz