PODCAST
Marka – ewolucja czy rewolucja? #5

Opis odcinka

Tworzenie marki osobistej wymaga świadomego podjęcia wysiłku, a to oznacza między innymi pracę nad sobą. Jeśli zmienię się JA, zmieni się cały świat. Zanim postanowisz o zmianach w swojej firmie i życiu pracuj nad świadomością bycia kompetentnym, samowystarczalnym i potrzebnym. Ale, czy to oznacza rewolucję i porzucenie dotychczasowej drogi? Czy tworzenie marki powoduje, że musimy podjąć jakieś drastyczne środki po to, żeby zyskać życie na własną miarę? Czy mamy stworzyć siebie zupełnie od nowa, od początku?

Patrząc na markę jak na ewolucję, zyskasz nową perspektywę, gdzie liczy się pierwszy krok i to, co robisz dzisiaj w całkowitym zaangażowaniu i ufności nadania sensu swemu życiu.  A wtedy marka osobista nie jest synonimem kolorowej wydmuszki, a staje się naturalnym etapem w rozwoju zasobów, które już posiadasz. W marce osobistej chodzi o ustalenie takiej drogi, na której nie będziesz obawiać się bycia nielubianym i nie będziesz żyć potrzebą „zabijania kolejnego smoka”. Ustalenie kompasu wskazującego kierunek do wolnego życia jest możliwe dla każdego człowieka. Miarą sukcesu jest osobisty wysiłek i pierwszy krok.

Gościem odcinka jest Magdalena Petryniak doradczyni ds.komunikacji i storytellingu. Uczy wpływu opartego na zaufaniu.  Prezes Story Seekers Polska, Przedstawiciel Mike Bosworth Leadership™. Adeptka Akademii Marki z Klasą 2020 r.

Od 15 lat zajmuje się komunikacją marketingową, sprzedażową i społeczną prowadząc Grupę SAPR. W 2015 roku dołączyła do globalnego zespołu konsultantów Mike’a Boswortha wdrażając jego podejście Customer Hero Story® w organizacjach na całym świecie, w tym: Polsce, Singapurze, USA, UK, Czechach, Niemczech i Armenii. Specjalizuje się w branżach nowych technologii, cyberbezpieczeństwa, finansów i usług doradczych. Przez całą karierę związana z edukacją menedżerską. Przez 3 lata zarządzała programami specjalnymi i konferencjami ICAN Institute wydawcy „Harvard Business Review Polska”. Obecnie wykładowca na studiach Executive MBA w Krakowskiej Szkole Biznesu. Jako trener, moderator, konferansjer i mentor przeprowadziła ponad 250 warsztatów i konferencji na całym świecie. Absolwentka Leadership Program w Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health w USA, aktywnie zaangażowana w działalność społeczną.

PODCAST

Za marką osobistą stoi cała paleta możliwości naszego rozwoju. Pod jednym warunkiem – że dotkniemy siebie. Od 2012 r. prowadzę firmę Akademia Marki z Klasą. Buduję autentyczne marki premium właścicieli firm w połączeniu z ich rozwojem osobistym, zawodowym i duchowym. Poznałam setki przedsiębiorców, którzy budując swoje biznesy marzą o sukcesie, a z czasem gubią w tym samych siebie – marzenia i ambicje. To podcast dla osób, które zebrały solidny bagaż wiedzy i kompetencji, ale stoją w miejscu i nie wiedzą, co z tym zrobić. Chcą zbudować unikalną wartość na rynku i potrzebują mądrego przewodnika

WSZYSTKIE PODCASTY
DOŁĄCZ DO NAS

Zostaw komentarz