PODCAST
Marka Osobista a wydmuszka – czy wszystko można kupić? #1

Pamiętacie jedną z najsłynniejszych reklam czekolady Milka, w której główną rolę gra słodki świstak?
„A świstak siedzi i zawija”- slogan kampanii zna prawie każdy Polak.

W tym odcinku ODWIJAMY sreberka naszych przekonań o tworzeniu marki osobistej!
– Czy markę osobistą można wykreować?
– Czy atrakcyjna widoczność w mediach społecznościowych to jest to samo co marka osobista?
– Po co nam marki osobiste, czy ludzie chcą je kupować, czy biznes jest nimi zainteresowany?

Gościem odcinka jest Magdalena Petryniak doradczyni ds.komunikacji i storytellingu. Uczy wpływu opartego na zaufaniu.  Prezes Story Seekers Polska, Przedstawiciel Mike Bosworth Leadership™.
Magdalena ukończyła kurs budowania marki osobistej w 2020 roku.

Od 15 lat zajmuje się komunikacją marketingową, sprzedażową i społeczną prowadząc Grupę SAPR. W 2015 roku dołączyła do globalnego zespołu konsultantów Mike’a Boswortha wdrażając jego podejście Customer Hero Story® w organizacjach na całym świecie, w tym: Polsce, Singapurze, USA, UK, Czechach, Niemczech i Armenii. Specjalizuje się w branżach nowych technologii, cyberbezpieczeństwa, finansów i usług doradczych. Przez całą karierę związana z edukacją menedżerską. Przez 3 lata zarządzała programami specjalnymi i konferencjami ICAN Institute wydawcy „Harvard Business Review Polska”. Obecnie wykładowca na studiach Executive MBA w Krakowskiej Szkole Biznesu. Jako trener, moderator, konferansjer i mentor przeprowadziła ponad 250 warsztatów i konferencji na całym świecie. Absolwentka Leadership Program w Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health w USA, aktywnie zaangażowana w działalność społeczną.

PODCAST

Za marką osobistą stoi cała paleta możliwości naszego rozwoju. Pod jednym warunkiem – że dotkniemy siebie. Od 2012 r. prowadzę firmę Akademia Marki z Klasą. Buduję autentyczne marki premium właścicieli firm w połączeniu z ich rozwojem osobistym, zawodowym i duchowym. Poznałam setki przedsiębiorców, którzy budując swoje biznesy marzą o sukcesie, a z czasem gubią w tym samych siebie – marzenia i ambicje. To podcast dla osób, które zebrały solidny bagaż wiedzy i kompetencji, ale stoją w miejscu i nie wiedzą, co z tym zrobić. Chcą zbudować unikalną wartość na rynku i potrzebują mądrego przewodnika

WSZYSTKIE PODCASTY
DOŁĄCZ DO NAS

Zostaw komentarz