PODCAST
Jej Wysokość Ja #3

Wyprostowana sylwetka, korona na głowie… dumnie kroczy ona – królowa!
Królowa marki premium. Panuje nad chaosem i ma kontrolę. Ważne dla niej jest dbanie o zdrowie i bezpieczeństwo, również “poddanych’”. Jest przykładem dla innych. Kobiecy archetyp Królowej firmuje produkty prestiżowe, które poprzez swoją nazwę, cenę, reputację określają wysoki status – pokazując jak mocnymi są ludzie, którzy z marki korzystają.

Jednak zdarzają się wśród marek osobistych królowe bez królestwa. Pamiętacie bajkę „Król jest nagi”? Czy wystarczy nałożyć królewskie szaty, by firmować markę premium?

„Kiedy wizerunek jest z nami niespójny, czujemy się przebrane i nie potrafimy unieść ubrania”.

W tym odcinku podcastu rozmawiam z Katarzyną Kobielą, stylistką, trenerką dress code oraz etykiety biznesu oraz konsultantka w zakresie doradztwa personalnego. Stylistka Galerii Klif. Od ośmiu lat współpracuje z Akademią Marki z Klasa jak ekspert od wizerunku marki personalnej oraz trójmiejskim magazynem „Prestiż”. Prowadzi szkolenia z zakresu stylizacji, dress-codu oraz etykiety biznesu. Występuje jako prelegentka na konferencjach, autorka artkułów o tematyce modowej oraz biznesowej.

W tym odcinku rozmawiamy o tym:

  • czy styl i klasę można kupić?
  • co decyduje o autentycznym wizerunku królowej?
  • jak zadbać o spójny wizerunek?

PODCAST

Za marką osobistą stoi cała paleta możliwości naszego rozwoju. Pod jednym warunkiem – że dotkniemy siebie. Od 2012 r. prowadzę firmę Akademia Marki z Klasą. Buduję autentyczne marki premium właścicieli firm w połączeniu z ich rozwojem osobistym, zawodowym i duchowym. Poznałam setki przedsiębiorców, którzy budując swoje biznesy marzą o sukcesie, a z czasem gubią w tym samych siebie – marzenia i ambicje. To podcast dla osób, które zebrały solidny bagaż wiedzy i kompetencji, ale stoją w miejscu i nie wiedzą, co z tym zrobić. Chcą zbudować unikalną wartość na rynku i potrzebują mądrego przewodnika

WSZYSTKIE PODCASTY
DOŁĄCZ DO NAS

Zostaw komentarz