PODCAST
Kiedy warto się zatrzymać? Część 1. Rozmowy z Żanetą Auler #7

Opis odcinka

Żaneta Auler nieustannie dba o otwarty umysł. Ma naturalny talent i styl do budowania relacji i wspólnoty. Mówi o sobie: „Odgaduję pragnienia i dostarczam przeżyć, dzięki którym człowiek odczuwa więź ze sobą i ze światem. Inspiruje do poznawania tego, co nieznane, zarówno w sobie, jak i na zewnątrz”. We wrześniu 2021 roku zdobyła najwyższy szczyt Afryki – Kilimandżaro.

W jej szczęśliwym życiu jest praca, rodzina, sport, wypoczynek, rozwój osobisty i to wszystko przeplata się i przenika, tworząc jedną całość.

O jej sile decyduje rodzina i silne więzi z ludźmi. Największa jej duma to wychowanie dwójki mądrych i szczęśliwych dorosłych już dzieci. Cieszy ją każdy szczegół życia. Odwiedziła ponad 100 krajów świata. Specjalizuje się w organizacji biznesowych elitarnych wyjazdów po Ameryce. Autorka książki „Siedem dni w siódmym niebie”, dziennikarka radia 357. Założycielka Fun Travel z siedzibą w Los Angeles.

Dzisiaj, trzy lata po jaj kursie budowania własnej marki, rozmawiamy o potrzebie zatrzymania się i przedefiniowania tego czym jest nasze życie, na czym nam zależy, jak widzimy własny sukces, ambicje, cele?

Okazuje się, że zatrzymanie często nie jest możliwe bez interwencji z zewnątrz, bez pomocy z zewnątrz, czasami jest to wymuszona operacja, choroba, plajta firmy a może nie warto czekać? Kiedy warto się zatrzymać i wejść na swoje Kilimandżaro?

Żaneta Auler – Opowiadacz Ameryki. Dziennikarka, podróżniczka, organizatorka i pilotka. Ambasadorka Los Angeles, które jest jej domem od 2012 roku. Siłę i energię czerpie z natury, z aktywności fizycznej, a także z radości ludzi, którym może pokazywać świat. Członek Los Angeles Tourism & Convention Board, autorka książki „7 dni w siódmym niebie” , współgospodarz podcastu „Rozmowy przez Ocean”, korespondentka zagraniczna Radia 357. Odwiedziła ponad 100 krajów świata, pilotowała ponad 200 wyjazdów. Specjalizuje się w organizacji biznesowych elitarnych wyjazdów incentive po Ameryce dla ponad 80 biur podróży. Jest właścicielką biura Fun Travel z siedzibą w prestiżowej dzielnicy Los Angeles, Marina del Rey. Fascynują ją historie tych, którzy przez coś przeszli, doświadczyli, przeżyli życie intensywnie. Wierzy, że poznając świat pełen sprzeczności i kontrastów, możemy dotknąć zarówno istoty piękna, jak i realności życia.

PODCAST

Za marką osobistą stoi cała paleta możliwości naszego rozwoju. Pod jednym warunkiem – że dotkniemy siebie. Od 2012 r. prowadzę firmę Akademia Marki z Klasą. Buduję autentyczne marki premium właścicieli firm w połączeniu z ich rozwojem osobistym, zawodowym i duchowym. Poznałam setki przedsiębiorców, którzy budując swoje biznesy marzą o sukcesie, a z czasem gubią w tym samych siebie – marzenia i ambicje. To podcast dla osób, które zebrały solidny bagaż wiedzy i kompetencji, ale stoją w miejscu i nie wiedzą, co z tym zrobić. Chcą zbudować unikalną wartość na rynku i potrzebują mądrego przewodnika

WSZYSTKIE PODCASTY
DOŁĄCZ DO NAS

Zostaw komentarz