PODCAST
DLACZEGO W WYŚCIGU ŻÓŁWIA I ZAJĄCA, ZWYCIĘŻA ŻÓŁW? ROZMOWA Z KATARZYNĄ SELWANT #13
Część 3/3

Dlaczego w biznesie i w sporcie wygrywają cierpliwi, wytrwali i pracowici?
W wyścigu żółwia i zająca, zwycięża żółw. Bajka z dzieciństwa przypomina, że nie każdy wyścig jest szybki. A prawdziwe wygrane buduje się wytrwale przez wiele lat. Wygrani to najczęściej ci, którzy najwięcej przegrywali. Po prostu statystycznie podejmują wiele działań, a wśród nich są wygrane lub przegrane.

Wygrywanie to sztuka podejmowania decyzji i wyborów.
Wygrywanie to proces – w odróżnieniu od jednorazowej wygranej.

Potężną siłą wygrywania jest motywacja wewnętrzna, która napędza do działania pomimo braku zewnętrznych nagród i wzmocnień. Jest ona przyjaciółką prawdziwej wytrwałości.

W podcaście dowiesz się jak rozróżnić motywację zewnętrzną od wewnętrznej i kiedy warto sięgać po dodatkowy zapłon i inspirację.

Gościem odcinka jest Katarzyna Selwant – Psycholog Olimpijska, autorka książek, trzykrotna Mistrzyni Polski w curlingu, komentator sportowa, wykładowca akademicki i trener mentalny.

PODCAST

Za marką osobistą stoi cała paleta możliwości naszego rozwoju. Pod jednym warunkiem – że dotkniemy siebie. Od 2012 r. prowadzę firmę Akademia Marki z Klasą. Buduję autentyczne marki premium właścicieli firm w połączeniu z ich rozwojem osobistym, zawodowym i duchowym. Poznałam setki przedsiębiorców, którzy budując swoje biznesy marzą o sukcesie, a z czasem gubią w tym samych siebie – marzenia i ambicje. To podcast dla osób, które zebrały solidny bagaż wiedzy i kompetencji, ale stoją w miejscu i nie wiedzą, co z tym zrobić. Chcą zbudować unikalną wartość na rynku i potrzebują mądrego przewodnika

WSZYSTKIE PODCASTY
DOŁĄCZ DO NAS