PODCAST
O POTRZEBIE WRAŻLIWOŚCI – JAK NIE PŁYNĄĆ PO PŁYTKICH WODACH? ROZMOWA Z KATARZYNĄ LEURENZA #10

Przez większą część życia próbujemy zrozumieć świat, wniknąć w istotę rzeczy, chcąc poznać, co jest dla nas dobre, prawdziwe i piękne.
Spotkałyśmy się w mentoringu, kiedy obie zbliżałyśmy się do kolejnej dekady życia. Kasia zdecydowała zadać sobie pytania z natury proste: Kim jestem dzisiaj? Co jest dla mnie ważne? Dokąd zmierzam?

Szczególnie dzisiaj, potrzebujemy wiedzieć, że wokół nas są dobrzy ludzie. Dobro, jedność i prawda zawsze będą promieniować.
Katarzyna, jest prezesem zarządu AVIVA TUO.  We własnym stylu pokazuje, że pierwszą kategorią jej przywództwa jest samo dobro lub to, co nazywa „harmonią dobroci”.

Pokazuje, że przechodząc przez różne stadia życia wrażliwość nigdy nie była słabością ani przeszkodą.

  1. Jak dotarła do punktu w którym jest dobra dla siebie i innych?
  2. Jak poradziła sobie z gorszymi momentami w życiu?
  3. Co się sprawdza w sytuacji z pozoru bez wyjścia?

Została prezesem i zachowała kobiecą naturalność i wrażliwość. Wartością nadrzędną pomimo zawirowań jest rodzina i wychowanie dzieci. Zapraszam na spotkanie z kobietą, prezeską, która nie odczuwając głodu pieniędzy i władzy pozostała dobrym człowiekiem, naturalna i otwarta na innych.

Jaką wartość widzi w swojej wrażliwości, w tworzeniu głębszych, szczerych relacji w pracy i poza nią?
Jej oddziaływanie polega na przyciąganiu, nie na reklamowaniu siebie. Dowiedzmy się dlaczego warto pobudzać w swoim życiu wewnętrzną spójność, mądrość i harmonię?Jak stawać się dla siebie dobrą i swoją „prawdziwością” przemieniać rzeczywistość?

Katarzyna Laurenza (Bem)
dołączyła do zarządu Aviva TUO w kwietniu 2020 roku i od tego czasu odpowiada za ubezpieczenia majątkowe. Absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz IESE Business School w Barcelonie. Od 1992 roku związana z polskim rynkiem ubezpieczeniowym. Jest ekspertem w zakresie ubezpieczeń majątkowych, zarządzania produktem, underwritingu oraz reasekuracji. Zajmowała szereg kluczowych stanowisk w polskich i międzynarodowych firmach ubezpieczeniowych oraz brokerskich (między innymi w PZU, Generali, Zurich, AON). W latach 2005-2017 była związana z grupą PZU, gdzie jako Dyrektor Biura Zarządzania Produktami odpowiadała za zarządzanie segmentem klientów indywidualnych i MSP, nadzorując w szczególności obszary produktu i underwritingu.

PODCAST

Za marką osobistą stoi cała paleta możliwości naszego rozwoju. Pod jednym warunkiem – że dotkniemy siebie. Od 2012 r. prowadzę firmę Akademia Marki z Klasą. Buduję autentyczne marki premium właścicieli firm w połączeniu z ich rozwojem osobistym, zawodowym i duchowym. Poznałam setki przedsiębiorców, którzy budując swoje biznesy marzą o sukcesie, a z czasem gubią w tym samych siebie – marzenia i ambicje. To podcast dla osób, które zebrały solidny bagaż wiedzy i kompetencji, ale stoją w miejscu i nie wiedzą, co z tym zrobić. Chcą zbudować unikalną wartość na rynku i potrzebują mądrego przewodnika

WSZYSTKIE PODCASTY
DOŁĄCZ DO NAS

Zostaw komentarz