Rekomendacje

Rekomendacja osobista adeptki Akademii Marki z Klasą jest bezpośrednią relacją z drogi na szczyt. Ponad 220 kobiet uczestniczyło w tej wspinaczce. Każda z uczestniczek kursu dla przedsiębiorców "Bądź widzialna marką" zbudowała solidną bazę na drodze „JESTEM MARKĄ I DYREKTOREM GENERALNYM JA Sp. z o.o." 
 
Na każdym kroku staramy się jednać adeptów do naszego postrzegania świata. Uważamy, że jeśli zwiększy się liczba ludzi szlachetnych, odpowiedzialnych za swój biznes, marka osobista przestanie być ideą fix a stanie się rzeczywistością i stylem życia dla milionów kobiet w Polsce.
 
Przeczytaj z uwagą, piękne i szczere teksty adeptek Akademii. Pokażą Ci kawałek swojego życia z wielką otwartością i tylko w ten sposób zobaczycie, że budowanie autentycznej marki to fascynująca podróż życia. Poznaj historię ich sukcesu.
 
Zainspiruj się i dołącz do grona uczestniczek profesjonalnych sesji i Kursu Akademii Marki z Klasą. Są one prowadzone przez najlepszych ekspertów w swych dziedzinach, z różnych branż skupionych wokół budowania autentycznej marki osobistej.

Rekomendacje

Tagi

autentyczna marka budowanie marki dekalog marki ewa czertak hobby magia życia mama z klasą marka osobista marka w sieci Marka z klasą marzenie osobista marka personal branding reputacja reputacja marki storytelling styl sztuka życia wielka marka wizerunek marki