Magdalena Korycka

Właścicielka i Dyrektor Zarządzajacy kliniki podologicznej FootMedica, Dyrektor Generalny Pro Pedis, lidera w zakresie zaopatrzenia gabinetów podologicznych oraz branży szkoleniowej w zakresie diagnostyki stóp; certyfikowany exkspert i praktyk zarządzania globalnymi projektami, propagatorka podologii w Polsce, pasjonatka zdrowego i aktywnego stylu życia oraz podróży.


„Uważam, że z kursu może skorzystać każdy, niezależnie od wieku, etapu kariery, pozycji zawodowej. Dla niektórych będzie to odkrywanie absolutnie nowych rzeczy, poznawanie siebie, dla innych moment zastanowienia się, podsumowanie tego, co osiągnęli, zbudowali, co można uporządkować w działaniach, aby były one bardziej spójne.

Największym wyzwaniem z jakim przyszłam do Akademii Marki z Klasą był fakt, iż wchodziłam w nową branże, rozpoczynałam swoja drogę zawodową jako przedsiębiorca w branży w, której wcześniej nie pracowałam. Nie mogłam powiedzieć o sobie, że jestem ekspertem, specjalistą w tej dziedzinie. Miałam sporo wątpliwości, jak powiązać swoje wcześniejsze doświadczenie zawodowe z nową rolą.

Najważniejszy efekt uczestnictwa w kursie: Mam jasno określoną historię, którą mogę się posługiwać. Wiem, jak naturalnie powiązać moje wcześniejsze doświadczenie życiowe i zawodowe z tym, czym zajmuję się obecnie. Czuję, że jestem wiarygodna w tym co mówię.

Kurs rozpoczęłam z postanowieniem, że wyjdę z niego z planem konkretnych działań na budowanie marki osobistej, zarówno w obszarze rozpoznawalności, budowanie pozycji zawodowej w nowym obszarze, rozwoju osobistego. Zależało mi na tym, aby pokazać, że moje obecne działania są naturalnie powiązanie z moimi dotychczasowe doświadczeniami.”

Motto życiowe, które przyświecało mi także w czasie trwania kursu: „Nie narzekaj, że masz pod górę, gdy zmierzasz na szczyt. „

Zostaw komentarz