Sylwia Gierez-Dobiczek

Projektantka autorskiej mody z mocnymi kolorystycznymi elementami, założycielka i właścicielka marki modowej dla kobiet Off The Grid. Tworzy nieprzeciętne przykuwające uwagę, a zarazem funkcjonalne projekty dla aktywnych kobiet, które chcą podkreślić swoją niezależność oraz naturalną pewność siebie. Stawia na nowoczesne i naturalne tkaniny oraz oryginalne dodatki. Filozofia jej pracy jest zgodna z zasadą Sprawiedliwego Handlu. Właścicielka sklepu internetowego www.offthegrid.pl


„Uważam, że na kurs powinny decydować się osoby, które są gotowe na zmiany, mają potrzebę uporządkowania swojego życia zawodowego, szukają nowych inspiracji i rozwiązań.

Zdecydowałam się na kurs dla przedsiębiorców, aby nauczyć się, jak biznesowo i wizerunkowo funkcjonować w świecie, który do tej pory był dla mnie nierozpoznany i zupełnie nowy. Jako osoba z małym doświadczeniem w branży modowej odczuwałam duży kompleks z tego powodu. Zbyt krytycznie i surowo podchodziłam do swojego wizerunku, co bardzo hamowało mój zawodowy rozwój.

Najbardziej wymagającym elementem sesji kursu było stworzenie spójnej historii, nagłówka i sloganu marki oraz kreowanie swojego wizerunku w mediach społecznościowych.

Cały cykl sesji prowadzonych przez ekspertów, w których towarzyszyli mi inni przedsiębiorcy, którzy na co dzień radzą sobie ze swoimi problemami, odnosząc przy tym sukcesy, ich mozolna walka o własną markę oraz to wszystko, co powstało w wyniku tych prac, jest niezmiernie motywujące. Wsparcie jakie nawzajem sobie okazywaliśmy i nadal okazujemy jest największym motywatorem do działania.

Fajnym i ciekawym ćwiczeniem było nagrywanie i analiza wypowiedzi przed kamerą, które pokazało mi, że całkiem dobrze mi to wychodzi. Sejsa dotycząca stref komfortu spowodowała, iż coraz częściej i odważniej robię rzeczy, które wcześniej były zbyt trudne emocjonalne do wykonania.

Najważniejszym efektem uczestnictwa w kursie było zwiększenie pewności siebie i wiary we własne umiejętności, wyzbycie się strachu, który ograniczał mnie i blokował wyjście z mojej strefy komfortu.”

Cytat, który motywował mnie także w trakcie trwania kursu: „Wszystko czego pragniesz znajduje się po drugiej stronie”

Zostaw komentarz