Żaneta Poirieux

Właścicielka BC Development, prezes Fundacji „Stań na nogi”


Program Bądź widzialną marką ożywił blask moich marzeń.

Profesjonalizm, praktyczna wiedza oraz sprawdzone metody budowania marki, jakie stosują Ewa Czertak i Emilia Bartosiewicz, doprowadziły do sprecyzowania moich celów i to był milowy krok by dostroić obraz wewnętrzny i zewnętrzny siebie, aby „stać się kimś więcej”, by stać się Marką.

Wspólne spotkania z cudownymi dziewczynami pokazały, że wszystko jest w zasięgu ręki. Poznałam uczestniczki poprzednich warsztatów – silne i zdeterminowane kobiety, to one są dowodem na to, że całościowa praca nad sobą i swoim projektem daje efekty i doprowadza do tego, czego się bardzo chce. Szczerze powiem, że bez przyjaznej i pewnej ręki prowadzących byłoby trudno i to One pozwoliły mi zebrać całość i „szlifować diament, aby świecił nie tylko dla mnie, ale również dla tych, z którymi będę się dzielić swoim dziełem”. Dziękuję Wam wszystkim w imieniu swoim i tych, które z tego programu jeszcze skorzystają – bo warto było, mimo niekiedy różnicy zdań, konfrontacji ze sobą i swoimi niedoskonałościami. Moja droga do realizacji mojego marzenia rozpoczęła się i niech trwa. Ona bowiem jest i będzie wspólną drogą z nowymi koleżankami – „kobietami biznesu”, które tak dobrze jest poznać i mieć przy sobie.

Zaneta Poirieux od 2000 roku zarządza własną firmą doradczo-szkoleniową, której misją jest wspierać przedsiębiorstwa w rozwoju ekonomiczno-ludzkim oraz człowieka jako jednostkę. Wspólnie z Zarządami francuskich korporacji opracowuje strategie oraz programy i ścieżki rozwoju Managerów TOP LEVEL – kluczowych dla organizacji.

Psycholog Biznesu, Master Coach Transformance France, Hipoterapeuta oraz licencjonowany trener Hors Concept France i Dyrektor zarządzająca metodą Hors-Concept Polska, prowadzi szkolenia z udziałem koni dla Kadr Zarządzających we Francji oraz w Polsce. W 2012 roku założyła fundację „Stań na nogi” dedykowaną młodzieży i dzieciom mającym utrudniony dostęp do kultury. Nieopodal Kołbieli obecnie tworzy Centrum Rozwoju Twórczości i Aktywizacji Zawodowej dla wszystkich tych, którzy „chcą być Kimś więcej i żyć lepiej”. Centrum powstaje w zabytkowym dworze Dudzianka w Sufczynie i gościć będzie ludzi ze świata biznesu, kultury i sztuki, oraz wszystkich tych, których łączy idea wspólnej pomocy, potrzeba dzielenia się swoją wiedzą i pasją, Z odwagą i konsekwencją wierna swojej misji, prowadzi innych do odkrycia że dobro, godność i jakość bycia mają decydować o wartości życia człowieka.

Zostaw komentarz