Krzysztof Janowski

Przewodnik, mentor, trener, pomaga odnaleźć spokój i autentyczność, prowadzi programy związane z rozwojem osobistym.


Mogę podzielić się swoją dwuletnią perspektywą od ukończenia kursu Personal Branding BĄDŹ WIDZIALNĄ MARKĄ .
Z tej perspektywy mogę powiedzieć, że wiele w moim życiu się zmieniło. Wzrosła świadomość siebie, świadomość rozwoju wewnętrznego, odkryłem głębsze piękno, wartość jakości i znaczenie osobistej historii.

Kurs rozpocząłem z postanowieniem zbudowania marki osobistej. Zależało mi na tym, by nazwać swoje umiejętności, uporządkować przekaz oraz stworzyć własny sposób komunikacji z odbiorcami. Budowanie marki osobistej to proces, w którym trzeba wsłuchać się w siebie, co nie jest łatwe. Przyznam, że odkrywanie piękna w nowym „JA” i oswojenie się z nową marką było dla mnie trudne. Natomiast za najważniejszy rezultat uczestniczenia w tym kursie uważam odkrycie duchowości i świata wewnętrznego.
W czasie pracy nad marką miałem chwile uskrzydlające, związane z odnalezieniem spójności, odnalezieniem jakości, odnalezieniem piękna i harmonii. Znalazłem nową drogę. Chcę mocno podkreślić, że właśnie po ukończeniu kursu pojawiła się przestrzeń do rozwoju, w której mogę budować nowy, duży brand oraz nadać mu inną jakość. Moja firma zmieniła się dzięki pracy nad marką, a nowy kierunek działań i odkryć jest tym motorem do zmian.
Komu rekomenduję kurs?

Polecam w szczególności osobom, które jeszcze nie czują w pełni swojego przekazu lub chcą go uspójnić, czy też zbudować na nowo. Polecam także tym, którzy chcą dodać marce osobistej duchowego charakteru.

Autorka i prowadząca kurs Ewa Czertak potrafi budować wizerunek marek premium. Dzięki pracy z Ewą przekracza się pewien próg i odkrywa po prostu głębsze piękno swojego życia, swojej firmy i osobistej historii. To czasem wydają się kosmetyczne dodatki, jednak zmieniają wszystko, dodają impetu do działania, chęci stawiania kolejnych wyzwań i podnoszenia jakości swoich usług.
Gdybym miał w jednym zdaniu określić własne motto życiowe, jakie będzie mi przyświecało w tworzeniu własnej historii, które wypracowałem w procesie budowania marki osobistej, powiedziałbym, że: odkrycie prawdy to wymagająca i dojrzała droga, to droga do spełnienia, szczęścia i pokoju.

Zostaw komentarz