Renata Dziewońska

Właścicielka autorskiej pracowni architektury i designu Dziewońska Renata Architekt. Od ponad 15 lat na rynku polskim i szkockim urzeczywistnia marzenia klientów o własnym indywidualnym wnętrzu, które zachwyca i pomaga w codziennym życiu.


Jestem osobą, dla której najważniejszy jest pierwszy sygnał, który dają oczy. I wtedy już wiem czy mi się coś podoba czy nie. Wieloletnia praktyka nauczyła mnie iść za głosem intuicji i cały czas podróżuję przez życie trzymając się tej zasady.

Ten wstęp to wprowadzenie do podziękowań, które składam Ewie Czertak i Emili Bartosiewicz, twórczyniom Akademii Marki z Klasą. Otóż pierwszy raz zobaczyłam obydwie w ich żywiole, gdy prowadziły swoje spotkanie wieczorne i to co usłyszałam było tak harmonijne z zachowaniem, że postanowiłam zainteresować się kursem.

Zawód architekta, mój zawód, jest najlepszym zajęciem jakie sobie mogłam wymarzyć. Spotkanie Ewy i Emilii traktuję jako dopełnienie drogi poszukiwań nad realizowaniem się w indywidualny, tylko mnie, charakteryzujący sposób.

Miesiące poświęcone na udział w kursie dla przedsiębiorców Akademii Marki z Klasą to ciągłe myślenie nad następnymi zadaniami, celami i tym, co stało się jasne w mojej ambicji marki, czyli jak stworzyć ponadczasowa markę. Obecność ekspertów prowadzących sesje kursu w mojej drodze odkrywania było jak towarzystwo najlepszego przyjaciela, nie przeszkadzający, mogłam się rozpisać, zastanowić, wziąć pod uwagę inne perspektywy. Spokojne i wnikliwe uwagi prowadzących, były jak miękkie lądowanie gdy zbyt się rozpędzałam.

I do mnie też, w którymś momencie, przyszło olśnienie. Zaczęłam widzieć na swój temat to co widzieli eksperci Akademii Marki z Klasą i inni uczestnicy w mojej grupie.

Polecam ten kurs każdej osobie myślącej o sobie, bo według mnie, jest podróżą w głąb siebie, nieoczekiwaną, przez co jeszcze bardziej fascynującą i profesjonalną. Każda sesja jest cenna a przygotowanie kursu perfekcyjne. Udział wymaga od nas dużo pracy, ale nie zostajemy z tym sami.

Jedno z moich haseł, które daje mi radość tworzenia, teraz kiedy jest nazwane, brzmi „Ciesz się pięknem”. Odkąd patrzę się na te słowa widzę siebie, spotkane i piękne kobiety.
Dziękuję wszystkim poznanym w czasie kursu uczestnikom za możliwość uczenia się w gronie najlepszych. Za wiarę we mnie. Za rozmowy, otwartość i szczerość. Zeszły rok był razem z Wami przełomowy. Byłam nominowana do plebiscytu „Lwica Biznesu” przez magazyn Law Business Quality, który wyróżnia kobiety wykonujące pracę zawodową z pasją i sukcesem, jednocześnie rozwijające swój potencjał osobisty. To jest swego rodzaju podsumowanie mojej drogi rozwoju i osiągnięć zawodowych.

Zostaw komentarz