Agata Harast-Sidowska

Pośrednik nieruchomości, zarządca nieruchomości, adwokat, doktor nauk prawnych, home stager.


Kurs budowania marki rozpoczęłam z postanowieniem odnalezienia swojej drogi zawodowej i wyzbycia się poczucia, że nie znam celu, do którego dążę. Rekomenduję proces budowania marki z Ewą Czertak każdemu, kto poszukuje siebie i swojej osobistej drogi do spełnienia zawodowego, ale też i może przede wszystkim osobistego. W moim przypadku miałam już szanowany zawód adwokata, ale serce szukało nowej drogi.

Wyzwaniem w czasie kursu było odzyskiwanie wiary w siebie i w swoją moc sprawczą oraz pozwolenie sobie na nie bycie perfekcjonistką. Procesem stało się poszukanie co mi w duszy gra, a co za tym idzie odnalezienie w sobie kreatywności i zgody na nową drogę zawodową, zgodną z moimi pasjami i zainteresowaniami. Wymagające było także nauczenie się o tym mówić bez oczekiwania na akceptację, czyli pozwolenie sobie na robienie tego, co serce dyktuje.

Skrzydeł dodało mi ćwiczenie z personą i mówienie o sobie samej, odnajdywanie w sobie pozytywnych aspektów autentycznego ja.
Najważniejszym dla mnie efektem uczestnictwa w kursie była wiara w siebie i słuchanie swojego wewnętrznego głosu, bez oglądania się na innych. Pokazanie sobie samej, że nie muszę podążać utartym szlakiem całe życie i że warto poszukać nowej drogi, zgodnej z moimi wewnętrznymi potrzebami i umiejętnościami.
Wymiernym efektem jest zbudowanie tożsamości nowej marki, sesji wizerunkowej, strony internetowej, czyli zbudowanie mojej gotowości do wejścia na rynek z nową i niebanalną propozycją.
Motto mojej marki brzmi: buduję dla siebie i innych świat kompletny, miejsce na ziemi, w którym obcujemy z pięknem w każdym wymiarze. Moją misją jest budowanie osobistej dojrzałości oraz dążenie do szczęścia, spełnienia oraz poczucia, że robię ważne rzeczy dla siebie i innych.

Zostaw komentarz