blog
personal-branding
Personal branding. 2.0. Cztery kroki do zbudowania osobistej marki

Jako świadomy konsument dobrze wiesz, że zwykle nie kupujesz jeansów, telefonów, sprzętu RTV, hamburgerów, tylko logo, którymi są opatrzone. A w jakiej formie jest Twoja osobista marka? Nim podejmiesz pracę na rachunek któregoś z produktów lub usług, zadbaj o swój prywatny marketing.

Musisz zrozumieć, że sam – jako człowiek – także jesteś marką, a któż może lepiej od Ciebie wypromować Twoją osobistą markę? Przemyślane działanie pozwoli Ci zająć najatrakcyjniejsze miejsce na półce hipermarketowego rynku pracy lub niszowego sklepu z pracownikami dla szczególnie wymagających. Koniec końców, sukces zawsze zależy od Ciebie. W obliczu ciągłych przemian gospodarczych sposób, w jaki należy zarządzać karierą, uległ nieodwracalnej zmianie. Masz do dyspozycji siebie i swoją markę – zdecyduj czy jesteś gotowy aby już dzisiaj postawić na siebie?

Budujesz swoją markę nie tylko w najbliższym otoczeniu. Dzięki narzędziom wskazanym w tej książce zyskasz świeże i szersze spojrzenie na cały proces osobistego marketingu. Nauczysz się jak  wykorzystywać media społecznościowe, takie jak LinkedIn, Facebook czy Instagram.

Sięgniesz również po takie możliwości autopromocji, jak blogi i życiorysy wideo. Wedle własnego uznania zbudujesz swój wizerunek poważnego specjalisty i eksperta lub bardzo kreatywnego, otwartego człowieka. Stworzysz publiczny profil, dzięki której staniesz się znany jako autorytet w swojej dziedzinie.

Książka to „must have” dla osób, które myślą o zbudowaniu silnej i autentycznej marki. Warty uwagi jest również blog prowadzony przez autora.

Więcej szczegółów na temat lektury tutaj

Zostaw komentarz