Natalia Kubit

Dyrektor Kreatywna i twórczyni marki Natalia Kubit Interiors, schowroom z tkaninami i wyposażeniem wnętrz, właścicielka pracowni krawiectwa dekoracyjnego od 2010 roku, Kreatorka marki własnej Velvet Manor, oferującej tekstylia ready to use z naturalnych, szlachetnych tkanin.


1. Jeżeli czujesz, że stać Cię na więcej, jesteś gotowa zmierzyć się ze swoimi pragnieniami; a krwiobieg Twojej firmy potrzebuje reanimacji, znalazłaś absolutnie idealne miejsce z fantastycznie przygotowanym programem dla każdej bizneswoman. W trakcie kursu napisałam swoją firmę na nowo, pojawiły się absolutnie twórcze plany nowych projektów, poznałam fantastyczne kobiety bizneswoman – to był czas pięknych wyzwań. Okazało się, że potrzebuję wyzwań, by być twórcza. Dziękuję Akademii Marki Z Klasą za taki „rebuild”.

2. Kiedy masz wrażenie, że stanęłaś w miejscu, a poza horyzontem nie widać nic, praca, biznes, życie osobiste – każde biegnie innym torem, wtedy rekomenduję Akademię Marki z Klasą, gdzie nauczysz się jak godzić pozornie niemożliwe. W czasie całego czasu kursu, Mentorki Akademii były na wyciągnięcie ręki i kierunkowały moje spojrzenie na własny sukces. Wielkie dzięki za tyle cierpliwych spotkań, w atmosferze pełnej zaufania, pięknych i nie zawsze łatwych chwil.

3. Czy perspektywa własnego sukcesu w biznesie oddala się? Czy wizja firmy i Ciebie samej nie jest przejrzysta? Czy nie zapomniałyśmy o sobie i swoich pragnieniach? Okazało się, że rady Mentora na każdym poziomie biznesu są dla mnie niezbędne i pozwalają precyzować, wizualizować spójne plany. Jest to dla mnie wyjątkowa umiejętność, dlatego rekomenduję Kurs Akademii Marki z Klasą każdej Kobiecie wymagającej więcej od siebie i więcej od codzienności.

Zostaw komentarz