Marta Krawczyk

Twórca i dyrektor zarządzająca w największym Day Spa w Małopolsce Zachodniej. Dyrektor operacyjny w ProBiznes, firmy ds, pozyskiwania i realizacji projektów unijnych. Organizatorka cyklu spotkań „Diamentowy wieczór” z zakresu nowości w kosmetologii i fryzjerstwie. Pasjonatka ajurwedy i jeździectwa.


Rozpoczynając kurs chciałam nabrać pewności w sowich działaniach biznesowych. Bardziej poznać siebie od strony biznesowej.

Podczas kursu bardzo pomocne byłyby spotkania z osobami, które są dowodem na to, że osobista marka ma realne znaczenie w ich biznesie oraz temat wyjścia ze swojej strefy komfortu.

Kurs rekomenduję każdemu przedsiębiorcy, wszystkim osobom, które prowadzą firmę. Branża nie ma znaczenia. Dla mnie najtrudniejsze było określenie mocnych i słabych stron, nie tylko własnych jako właściciela, ale też swojej firmy. Dużym wyzwaniem okazały się wystąpienia publiczne, narzędzie osobistego PR, którym chcę poświęcić więcej uwagi.

Z perspektywy 7 miesięcy, widzę, że moja osoba w firmie ma duże znaczenie. Nie mogę być anonimową osobą prowadzącą biznes. Teraz mam pewność w działaniu. Dzięki temu kursowi mogłam również poznać wspaniałe kobiety biznesu, które dodawały skrzydeł podczas każdego spotkania i wspierały się wzajemnie.

Najważniejszy dla efekt uczestniczenia w kursie? Nabranie pewności w swoich biznesowych działaniach.

Motto życiowe, jakie towarzyszy mi w tworzeniu własnej historii: „If you can dream it you can do it”

Zostaw komentarz