Marlena Stosio

Twórca i właściciel Przedszkola Niepublicznego nr 4 „Chatka Puchatka” w Markach. Radna Miasta Marki, prezes Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.


Podjęłam decyzję, by rozpocząć kurs budowania marki osobistej powodowana wielką ciekawością tego, co może mnie spotkać. Liczyłam na spontaniczność, na inspirację, która działa motywująco. Nie zawiodłam się.

Kurs rekomenduję wszystkim osobom aktywnym. Każdy znajdzie w nim dla siebie coś wyjątkowego – począwszy od osób, które zaczynają rozwijać własny biznes po te, które już prowadzą go od wielu lat. Zaskoczyła mnie uniwersalność i elastyczność kursu. Został on skrojony na miarę oczekiwań każdego przedsiębiorcy – właścicielka biznesu jest w stanie znaleźć w nim dużo inspiracji dla siebie, a jednocześnie osoby bardziej dociekliwe mają możliwość wejścia w głąb dzięki indywidualnej pracy i konsultacji z ekspertami. Ekspert zawsze szczegółowo odpowie na nurtujące pytania i ewentualnie uzupełni wiedzę przesyłając materiały ponadprogramowe. Trudne i wymagające było wejście w głąb siebie samej.

To, co prezentujemy na zewnątrz, nie zawsze współgra z naszym wnętrzem i postrzeganiem samej siebie. Wielkie wrażenie zrobił na mnie wykład na temat poruszania się w sieci. Uświadomiłam sobie, jak wiele śladów zostawiam w wirtualnym świecie i jak ten wirtualny świat może negatywnie wpłynąć na moje realne życie. Poznałam grupę wspaniałych kobiet biznesu. Każda z nich uświadomiła mi, że chcieć to móc. Dlatego odważnie idę do przodu, szukam nowych możliwości w dalszym rozwoju siebie i mojej firmy. Uświadomiłam sobie, jak bardzo mój poziom odpowiedzialności za podejmowane decyzje życiowe po tych siedmiu miesiącach został „doładowany”.

Kurs uświadomił mi, że dużo pracy przede mną. Proces samodoskonalenia uważam za rozpoczęty.

Moje motto życiowe, jakie będzie mi przyświecało w tworzeniu własnej historii: „Bądż odważna i podążaj przed siebie – wszystko jest możliwe.”

Zostaw komentarz