Izabela Dembińska

Założycielka Medical Pregnancy Training, położna, instruktor rekreacji ruchowej, instruktor pilates, propagatorka świadomej pracy z ciałem w okresie ciąży, wykładowca szkoły rodzenia, uczestniczka licznych konferencji położniczych, pasjonatka mentalnych form pracy z ciałem.


W 2015 otrzymała tytuł AMBASADORKA KLASY, przyznawany przez Akademię Marki z Klasą za wybitne osiągnięcia w budowaniu marki.

Polecam ten kurs WSZYSTKIM niezależnie od tego, czy prowadzą swoje biznesy wiele lat, czy są gigantami w polskim biznesie czy być może dopiero chcą coś zmienić w swoim życiu, odważyć się i budować swoją markę.
Przygodę z Akademią Marki z Klasą rozpoczynałam z wielką niewiadomą. Ogromna ilość pytań, na które trzeba było odpowiedzieć przede wszystkim przed samym sobą, niepewność: czy to miejsce dla mnie skoro sama nie do końca wiem, jak połączyć swoje aktywności zawodowe? Czy to miejsce dla kogoś, kto dopiero zaczyna swoje działania biznesowe?

Najbardziej wymagające w czasie trwania kursu było dla mnie stworzenie historii marki – rzecz najtrudniejsza, ale i najważniejsza. Ten element pozwolił mi usystematyzować wiedzę o tym, czego chcę i kim chcę być oraz w jaki sposób chcę być postrzegana. Również warsztat, na którym prowadząca nagrywała nas na kamerę, gdy opowiadałyśmy o swoim wymarzonym życiu jak gdyby już się wydarzyło. Ważna była też inspiracja innymi uczestniczkami i adeptkami kursu a także prowadzącymi – przekonanie, że skoro one mogą – ja również mogę. Dzięki uczestnictwu w kursie budowania marki osobistej wiem, że już zawsze pewnie, jasno, głośno i z klasą będę budować każdego dnia swoją wartość.

Zostaw komentarz