Twórczyni konceptu Marka z Klasą


EWA CZERTAK

– buduje autentyczne marki premium
– praktyk personal brandingu dla CEO, przedsiębiorców
– trener biznesu, mentor

Twórca kursów premium budowania marki osobistej. Konsultant ds. wizerunku, PR i komunikacji w międzynarodowych organizacjach, mówca. Od 7 lat pracuje z ponad 240 przedsiębiorcami o ugruntowanej pozycji z całej Polski; uczestniczyła w procesie budowania i rozwijania ich marek. Kurs Personal Brandingu to narzędzie doskonalenia osobistego i zawodowego dla właścicieli firm, konkurencyjny dla studiów podyplomowych. W oparciu o autorską koncepcję programu Ewy Czertak Akademia od 2012 roku realizuje kursy grupowe budowania marki dla przedsiębiorców oraz KURSY INDYWIDUALNE PREMIUM dla CEO i właścicieli. W procesie budowania marki łączy działania marketingowe, strategiczne, sprzedażowe, prawne, PR, wizerunkowe z rozwojem osobistym. 

Prowadzi Akademię Mentora, która rozwija przedsiębiorców do roli mentorów biznesu. Twórca kanału Youtube Marka z Klasą, pisze bloga dla przedsiębiorców Master Personal Branding. Tworzy cykl spotkań Marka z Historią w tle.

Członek Rady Fundacji L.Pagi przy Giełdzie Papierów Wartościowych, mentor w programie fundacyjnym Akademia Liderek Biznesu, wspierającym kobiety w drodze na najwyższe stanowiska menadżerskie. Ekspert tygodnika Wprost ds. rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw.

Posiada miedzy innymi tytuł MBA, Master Business Trener – level superior, ekspert Brand24. Jest maratończykiem, biega, jeździ konno, uprawia taniec towarzyski, w 2018 roku, mając 47 lat przebiegła pierwszy Runmageddon. Pasjonuje ją filozofia wartości oraz savoir- vivre.
Misja: Czynić ludzi Wielkimi. 

Współtworzyła Polski znak towarowy Marka z Klasą, zarejestrowany w Urzędzie Patentowym Rzeczpospolitej Polskiej. Znak powstał w 2012 roku, po raz pierwszy został przyznany w roku 2013. 

W Akademii Marki z Klasą rozwiązuje problemy właścicieli firm. Zbiera najlepsze praktyki z 37 edycji półrocznych kursów. Akademię tworzy z zespołem ekspertów. Stwarza możliwość nawiązania wartościowych kontaktów biznesowych; przyciąga osoby pozytywne, świadome, budujące strategiczny networking oraz rozwijające osobistą markę.


Certyfikaty i uprawnienia:

– Certyfikat Master Business Trainer level superior 2014;

– Certyfikat Protokół Dyplomatyczny – Teoria i Praktyka, Europejska Akademii Dyplomacji, 2016;

– Studia Podyplomowe Trenera Grupowego w Laboratorium Psychoedukacji przy Wyższej Szkole Psychologii Społecznej, 2006-2007;

– Dyplom MBA wydany przez Prywatną Wyższa Szkołę Business’u i Administracji w Warszawie 1996-1999;

– Dyplom ukończenia kursu Master Coach ICC – trening zaawansowany, zawierający narzędzia executive i team coaching, prowadzony przez trenera i współzałożyciela ICC Josepha O’Connor, 2005;

– Międzynarodowy Certyfikat Coacha International Coaching Community Lambent do Brasil, 2004 (nr. certyfikatu 31);

– Członkini International Coaching Community (ICC); od 2005;

 – Studia dyplomowe w Akademii Teologii Katolickiej 1991-1996 (obecnie Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego);

Ludzie zawsze obarczają okoliczności winą za to, kim są. A ja nie wierzę we wpływ okoliczności. Ci, którzy do czegoś dochodzą, wstają i szukają odpowiednich okoliczności, a jeśli ich nie znajdują, sami je tworzą.” G.Shaw

Zapisz się na bezpłatny newsletter Akademii Marki z Klasą

Dlaczego warto:

  • Dowiedz się więcej o budowaniu marki osobistej
  • Naucz się jak stać się rozpoznawalną marką
  • Otrzymuj informacje o specjalnych ofertach
Zamawiając Newsletter dowiesz się o nowych szkoleniach, a także aktualnościach o Akademii Marki z Klasą
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Business Unlimited Sp.J. w celach marketingowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926). Akademia Marki z Klasą informuje, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Business Unlimited Sp.J. E.Bartosiewicz E.Czertak z siedzibą w Warszawie, ul. Narbutta 25A, lok.211, 02-536 Warszawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Business Unlimited Sp.J. E.Bartosiewicz E.Czertak z siedzibą w Warszawie, ul. Narbutta 25A, lok.211, 02-536 Warszawa zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).