EWELINA SADANOWICZ


WŁAŚCICIELKA LOCO NIERUCHMOŚCI REAL ESTATE W WARSZAWIE.

Nazywam się Ewelina Sadanowicz, od kilku lat z sukcesem współprowadzę biuro nieruchomości LOCO zajmujące się pośrednictwem w wynajmie oraz  zarządzaniem luksusowymi nieruchomościami mieszkalnymi w Warszawie i okolicach. Z rynkiem nieruchomości związana jestem od 10 lat, posiadam licencję zarządcy oraz pośrednika w obrocie nieruchomościami.

Program Bądż widzialna marką, rozpoczęłam ponieważ myślałam, że to dobry pomysł na poznanie nowych osób, które prowadzą własna firmę. Niedługo później zdałam sobie sprawę, że potrzebowałam programu, aby dookreślić własną role w firmie I wyjść z cienia swoich biznesowych partnerów a także, żeby porzucić dotychczasową skromność w ocenie własnej osoby. Odkryłam, że dzielenie się swoimi obawami i odczuciami jest ok, że nie zawsze trzeba być twardym I silnym człowiekiem. Potrzebujemy w biznesie również tej miekkiej strony.

Ten program rekomenduję  kobietom, które potrzebują dowiedzieć się czegoś o sobie, co pomoże im rozwinąć skrzydła. Organozatorom radziłabym wydłużyć czas trwania warsztatów, zdecydowanie dłuższe warsztaty.

"Baby jak to baby" uwielbiają gadać i często wychodziłyśmy poza ramy.

Trudnym momentum programu było …myślenie i mówienie o sobie. Dotychczas zawsze mówiłam "nasza firma" albo "my"....i oczywiście pierwszy raz kiedy opowiedziałam swoją historię marki  łamiącym się głosem i łzami w oczach. Wtedy dotarło do mnie jak silnie jestem związana z moją firmą i ile dla mnie znaczy. I zrozumiałam jednocześnie jak ważną rolę w niej pełnię.

Co dodało Ci skrzydeł, np jakieś przeżycie, ćwiczenie, doświadczenie w Programie?

Kiedy poznałam już wszystkie współtowarzyszki warsztatów miałam wrażenie, że w porównaniu z nimi jestem taka "malutka". Tu pani mecenas, tam pani od marketingu wielkich firm, dalej mistrz świata w tai-chi, pilot samolotów. A gdzie ja?  Wyraziłam głośno swoje przerażenie. Wtedy - Agata (ta, która nadzorowała budowę "Złotych Tarasów"!) - powiedziała: "ale to co robimy wcale nie znaczy, że jesteśmy szczęśliwe, przecież po coś się zapisałyśmy na ten program"

Dotarło do mnie, że umniejszam swoje osiągnięcia nie tylko w tym programie i nie powinnam się do nikogo porównywać. Wtedy  postanowiłam, że będę porównywać się tylko do siebie z dnia wczorajszego. Zrozumiałam, że nie wolno nam patrzeć na siebie przez pryzmat osiągnięć innych.

Z perspektywy 6 miesięcy, kiedy patrzę wstecz na to, co się w moim życiu działo  wdrożyłam nowe pomysły w pracy, zatrudniam nowe osoby, planuję i realizuję to co sobie zaplanowałam z dużą doza pewności siebie i zadowolenia.

Efektem dodatkowym jest postanowienie, że zawsze będę pisała pozytywne teksty marketingoweJ I będę pamiętać, że trzeba stawiać na siebie i być marką samą dla siebie.

Najważniejszy efekt uczestniczenia w tym Programie to odwaga i nowy zapał do pracy.

Motto życiowe, jakie będzie przyświecało mi w tworzeniu własnej marki: „nie ma w moim słowniku słowa problem, jest tylko wyzwanie, któremu zawsze mogę sprostać”

Zapisz się na bezpłatny na newsletter Akademii Marki z Klasą

Dlaczego warto:

  • Dowiedz się więcej o budowaniu marki osobistej
  • Naucz się jak stać się rozpoznawalną marką
  • Otrzymuj informacje o specjalnych ofertach
Zamawiając Newsletter dowiesz się o nowych szkoleniach, a także aktualnościach o Akademii Marki z Klasą
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną] na podany w tym celu adres email. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem (am) poinformowany (a), że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Ewa Czertak prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Akademia Marki z Klasą Ewa Czertak, wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, posiadająca: adres miejsca wykonywania działalności i adres do doręczeń - ul. Narbutta 25 A, lok. 211, 02-536 Warszawa, NIP: 7742407551, REGON: 015230381. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego Administratora: ewa.czertak@akademiamarkizklasa.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy lub przez kliknięcie przycisku „Wypisz się” bezpośrednio w newsletterze.