LUCYNA PRZYBOREK


WSPÓŁWŁAŚCICIELKA SALONÓW OPTYCZNYCH PERFECT VISION W WARSZAWIE.

Bardzo sceptycznie podchodzę do programów szkoleniowych. Nie inaczej było w przypadku  Akademii Marki z Klasą. Będąc członkiem Business Lady Club słyszałam o kolejnych edycjach, ale nie miałam zamiaru dołączyć do projektu. Przekonałam się po rozmowie z Emilią Bartosiewicz, która stwierdziła że program Bądź widzialną marką jest idealny dla mnie. No i faktycznie! Po raz pierwszy zaczęłam zastanawiać się nad sobą, analizować swoje potrzeby, plany zawodowe i prywatne. Praca w grupie dała niesamowite rezultaty! Pierwsze spotkania były dość trudne. Okazało się, że nie potrafimy przedstawić siebie, swojej marki w kategorii sukcesu! Pamiętam doskonale przełomowy moment w projekcie, kiedy po wielu naszych nieudolnych próbach przedstawiania historii swojej marki, Ewa Czertak (Ewa, jak ja Ci dziękujęJ) powiedziała: „Dziewczyny, teraz ja opowiem Wam Wasze historie!”. I opowiedziała. To było niesamowite! Faktycznie mówiła o tym, o czym wcześniej opowiadałyśmy w trakcie warsztatów. W jej wykonaniu nasze historie stały się historiami sukcesu! Stałyśmy się dumne z siebie, z tego czego dokonałyśmy i dodatkowo zmotywowane do dalszej pracy nad sobą i swoją marką.

W trakcie półrocznej edycji warsztatów miałam możliwość poznania wielu interesujących osób. Z częścią z nich nawiązałam bliższe relacje i mam nadzieję na kontynuacjęJ

Dzięki Akademii  dokonuję świadomie zmian w wizerunku swojej osobistej marki. Zaczęłam od siebie decydując się na zmiany o których zawsze marzyłam, a zaczęłam od fryzury i wizyty u dietetyka. Efekty motywują mnie do dalszej pracy.  Jestem dzisiaj Ambasadorem Luksusu we własnej firmie i wiem, że to moja misja życiowa dzielić się w sposób doskonały swoją wiedzą i doświadczeniem. Budowanie marki to konsekwentna i ciężka praca, wiem coś o tym ponieważ zbudowałam markę Perfect Vision od podstaw. W ciągu zaledwie kilku lat stworzyłam wraz z mężem sieć wysoko wyspecjalizowanych salonów w Warszawie.  A budowanie marki osobistej jest zupełnie nowym wyzwaniem ale jakże wzbogacającym wartość naszej firmy.

Polecam program Akademii Marki z Klasą wszystkim którzy chcą więcej dowiedzieć się o sobie, którzy dążąc do sukcesu nie zapominają o sobie i chcą pracować nad sobą i swoją marką!!!

Zapisz się na bezpłatny na newsletter Akademii Marki z Klasą

Dlaczego warto:

  • Dowiedz się więcej o budowaniu marki osobistej
  • Naucz się jak stać się rozpoznawalną marką
  • Otrzymuj informacje o specjalnych ofertach
Zamawiając Newsletter dowiesz się o nowych szkoleniach, a także aktualnościach o Akademii Marki z Klasą
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną] na podany w tym celu adres email. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem (am) poinformowany (a), że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Ewa Czertak prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Akademia Marki z Klasą Ewa Czertak, wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, posiadająca: adres miejsca wykonywania działalności i adres do doręczeń - ul. Narbutta 25 A, lok. 211, 02-536 Warszawa, NIP: 7742407551, REGON: 015230381. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego Administratora: ewa.czertak@akademiamarkizklasa.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy lub przez kliknięcie przycisku „Wypisz się” bezpośrednio w newsletterze.