AGNIESZKA KOŚNIK - ZAJĄC


Założycielka Instytutu Kosmetologii Babiana w Gdańsku, prezes Fundacji Wspierania Rozwoju Medycyny Anizja, autorka felietonów i wywiadów do Luksusowego Magazynu dla Kobiet meLady.

16 lat temu ukończyła Biotechnologię na Politechnice Gdańskiej i rozpoczęła pracę w przemyśle farmaceutycznym. Lata 90-te były przełomowe. Dzięki pracy dla światowych koncernów była świadkiem ogromnych zmian i dynamicznego rozwoju medycyny w Polsce.

Uświadomiła sobie wtedy, że to nie koniec nauki. Dzień po dniu zdobywała doświadczenie, które uzupełniała specjalistycznymi szkoleniami. Udział w konferencjach, liczne wystąpienia, spotkania z mediami były inspiracją do podjęcia nowego kierunku, również na Politechnice. W 2006 roku zdobyła dyplom specjalisty Public Relations. Dzięki temu stała się specjalistą od sytuacji kryzysowych. Bez trudu rozwiązuje problemy codzienne jak i tzw. „sytuacje bez wyjścia”.

Rozwój, wprowadzanie oryginalnych rozwiązań, eksperymenty, udział w badaniach, to jest mój sposób na życie. Pasja, którą zrealizowałam w 2009 roku otwierając wspólnie z mężem, znanym i cenionym specjalistą, Klinikę Chirurgii Naczyń. Postawiliśmy na jakość i bezpieczeństwo. Zaproponowaliśmy innowacyjny sposób leczenia, jednocześnie dbając o komfort i estetykę. Przyjemnie zaprojektowane wnętrza, lokal nad morzem… Trafiliśmy w punkt. Udało się. Osiągnęliśmy sukces, który dodał mi skrzydeł.

Wsłuchując się w potrzeby pacjentów i swoje, zrodził się pomysł na zabiegi estetyczne. Ukończyła Organizację i Zarządzanie Ośrodkami Wellness i Spa, a później Kosmetologię bioestetyczną.

Babiana to piękny kwiat. Ja i mój zespół poprzez specjalistyczne, zaawansowane zabiegi i pielęgnację, wydobywamy piękno, w każdym momencie życia, niezależnie od wieku. Nie chodzi o to, by za wszelką cenę odejmować sobie lat, ale by mieć zdrową i promienną cerę, emanować energią. Najpiękniejszy jest ten, kto dobrze czuje się we własnej skórze.

Po 7 latach od pierwszego zabiegu widzę celowość i efekty swojej pracy. Potwierdza to nagroda „Kobiety Sukcesu”, której patronem jest Marszałek województwa pomorskiego. A przede wszystkim, świadczą o tym nowi pacjenci, którzy zgłaszając się do Instytutu powołują się na rekomendacje, tych którzy nam zaufali.

Kontakt: www.babiana.pl

AMBASADORKA KLASY od grudnia 2015 r.

Tagi

autentyczna marka budowanie marki dekalog marki ewa czertak hobby magia życia mama z klasą marka osobista marka w sieci Marka z klasą marzenie osobista marka personal branding reputacja reputacja marki storytelling styl sztuka życia wielka marka wizerunek marki

Zapisz się na bezpłatny na newsletter Akademii Marki z Klasą

Dlaczego warto:

  • Dowiedz się więcej o budowaniu marki osobistej
  • Naucz się jak stać się rozpoznawalną marką
  • Otrzymuj informacje o specjalnych ofertach
Zamawiając Newsletter dowiesz się o nowych szkoleniach, a także aktualnościach o Akademii Marki z Klasą
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Business Unlimited Sp.J. w celach marketingowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926). Akademia Marki z Klasą informuje, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Business Unlimited Sp.J. E.Bartosiewicz E.Czertak z siedzibą w Warszawie, ul. Narbutta 25A, lok.211, 02-536 Warszawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Business Unlimited Sp.J. E.Bartosiewicz E.Czertak z siedzibą w Warszawie, ul. Narbutta 25A, lok.211, 02-536 Warszawa zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).