AGNIESZKA KOŚNIK - ZAJĄC


Założycielka Instytutu Kosmetologii Babiana w Gdańsku, prezes Fundacji Wspierania Rozwoju Medycyny Anizja, autorka felietonów i wywiadów do Luksusowego Magazynu dla Kobiet meLady.

16 lat temu ukończyła Biotechnologię na Politechnice Gdańskiej i rozpoczęła pracę w przemyśle farmaceutycznym. Lata 90-te były przełomowe. Dzięki pracy dla światowych koncernów była świadkiem ogromnych zmian i dynamicznego rozwoju medycyny w Polsce.

Uświadomiła sobie wtedy, że to nie koniec nauki. Dzień po dniu zdobywała doświadczenie, które uzupełniała specjalistycznymi szkoleniami. Udział w konferencjach, liczne wystąpienia, spotkania z mediami były inspiracją do podjęcia nowego kierunku, również na Politechnice. W 2006 roku zdobyła dyplom specjalisty Public Relations. Dzięki temu stała się specjalistą od sytuacji kryzysowych. Bez trudu rozwiązuje problemy codzienne jak i tzw. „sytuacje bez wyjścia”.

Rozwój, wprowadzanie oryginalnych rozwiązań, eksperymenty, udział w badaniach, to jest mój sposób na życie. Pasja, którą zrealizowałam w 2009 roku otwierając wspólnie z mężem, znanym i cenionym specjalistą, Klinikę Chirurgii Naczyń. Postawiliśmy na jakość i bezpieczeństwo. Zaproponowaliśmy innowacyjny sposób leczenia, jednocześnie dbając o komfort i estetykę. Przyjemnie zaprojektowane wnętrza, lokal nad morzem… Trafiliśmy w punkt. Udało się. Osiągnęliśmy sukces, który dodał mi skrzydeł.

Wsłuchując się w potrzeby pacjentów i swoje, zrodził się pomysł na zabiegi estetyczne. Ukończyła Organizację i Zarządzanie Ośrodkami Wellness i Spa, a później Kosmetologię bioestetyczną.

Babiana to piękny kwiat. Ja i mój zespół poprzez specjalistyczne, zaawansowane zabiegi i pielęgnację, wydobywamy piękno, w każdym momencie życia, niezależnie od wieku. Nie chodzi o to, by za wszelką cenę odejmować sobie lat, ale by mieć zdrową i promienną cerę, emanować energią. Najpiękniejszy jest ten, kto dobrze czuje się we własnej skórze.

Po 7 latach od pierwszego zabiegu widzę celowość i efekty swojej pracy. Potwierdza to nagroda „Kobiety Sukcesu”, której patronem jest Marszałek województwa pomorskiego. A przede wszystkim, świadczą o tym nowi pacjenci, którzy zgłaszając się do Instytutu powołują się na rekomendacje, tych którzy nam zaufali.

Kontakt: www.babiana.pl

AMBASADORKA KLASY od grudnia 2015 r.

Zapisz się na bezpłatny na newsletter Akademii Marki z Klasą

Dlaczego warto:

  • Dowiedz się więcej o budowaniu marki osobistej
  • Naucz się jak stać się rozpoznawalną marką
  • Otrzymuj informacje o specjalnych ofertach
Zamawiając Newsletter dowiesz się o nowych szkoleniach, a także aktualnościach o Akademii Marki z Klasą
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną] na podany w tym celu adres email. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem (am) poinformowany (a), że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Ewa Czertak prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Akademia Marki z Klasą Ewa Czertak, wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, posiadająca: adres miejsca wykonywania działalności i adres do doręczeń - ul. Narbutta 25 A, lok. 211, 02-536 Warszawa, NIP: 7742407551, REGON: 015230381. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego Administratora: ewa.czertak@akademiamarkizklasa.com.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy lub przez kliknięcie przycisku „Wypisz się” bezpośrednio w newsletterze.