EWA MECHELEWSKA


Ekspert chińskiej gimnastyki zdrowotno- relaksacyjnej tai chi, założyciel i Trener Główny Szkoły TaiChi-Warszawa. 4-krotna medalistka Mistrzostw Świata w Taichi. Dwukrotna srebrna i dwukrotna brązowa medalistka. Sędzia I klasy Wushu.

 

Jako jedyna kobieta w Polsce – Sędzia Główny na krajowych i międzynarodowych zawodach Wushu. Członek polskiej kadry narodowej Polskiego Związku Wushu w latach 1994-2010. Kursy i uprawnienia: Instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalnością wu shu – kung fu, Instruktor Sportu wu shu, Trener I Klasy wu shu, Sędzia I Klasy, Stopień Mistrzowski 2 DUAN. W 2015 otrzymała tytuł AMBASADORKA KLASY, przyznawany przez Akademię Marki z Klasą za wybitne osiągnięcia w budowaniu marki.

Absolwentka Wydziału „Żywienia Człowieka”SGGW oraz studiów podyplomowych MBA w dziedzinie zarządzania i marketingu ESSEC we Francji. Finalistka konkursu Mocne Strony Kobiety miesięcznika „Cosmopolitan”, w 2010 otrzymała nagrodę oraz dyplom Ministerstwa Sportu i Turystyki za medal Mistrzostw Świata Wushu Tradycyjnego w Chinach.

Uczestniczka pokazów, programów TV i radiowych. Autorka i konsultant artykułów prasowych na temat taichi.

Po przeszło 25 latach treningów, zdobyciu najwyższych lokat w zawodach krajowych i międzynarodowych dysponuje unikatową wiedzą praktyczną pogłębianą w Chinach.

Prywatnie żona i mama dwójki nastolatków aktywnie trenujących: syn piłkę nożną, córka gimnastykę artystyczną.

Zainteresowania: podróże, rozwój osobisty, czynne uprawianie sportu: narciarstwo, pływanie, jazda na rowerze

Kontakt: www.taichi-warszawa.com

AMBASADORKA KLASY od czerwca 2015 r.

Zapisz się na bezpłatny na newsletter Akademii Marki z Klasą

Dlaczego warto:

  • Dowiedz się więcej o budowaniu marki osobistej
  • Naucz się jak stać się rozpoznawalną marką
  • Otrzymuj informacje o specjalnych ofertach
Zamawiając Newsletter dowiesz się o nowych szkoleniach, a także aktualnościach o Akademii Marki z Klasą
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną] na podany w tym celu adres email. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem (am) poinformowany (a), że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Ewa Czertak prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Akademia Marki z Klasą Ewa Czertak, wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, posiadająca: adres miejsca wykonywania działalności i adres do doręczeń - ul. Narbutta 25 A, lok. 211, 02-536 Warszawa, NIP: 7742407551, REGON: 015230381. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego Administratora: ewa.czertak@akademiamarkizklasa.com.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy lub przez kliknięcie przycisku „Wypisz się” bezpośrednio w newsletterze.