ANNA PESTILENZ


Właścicielka Hotelu Szafir w Jastrzębiej Górze. 

 

Od 20 lat pracuje w branży turystycznej. Zaczynała od pracy u innych, wynajem pokoi, pensjonat, aż do budowy i prowadzenia własnego hotelu.

Od wielu lat jest w zarządzie Towarzystwa Miłośników Jastrzębiej Góry. Wspiera również młode talenty np „Ogród Wyobraźni” Rodziny Zalewskich oraz Stowarzyszenie „Radość Życia” we Władysławowie.

W tym roku kończy gdańską Wyższą Szkołę Handlu i Turystyki. Przed nią obrona pracy magisterskiej, w której opisuje restrukturyzację własnej firmy. Mama 2 synów i córki. Mężatka od 21 lat.

Zainteresowania: Muzyka z dawnych lat, szczególnie lata 20 – te i 30 – te, kino międzywojenne, słucha również hip – hopu. Odpoczywa przy dobrej lekturze, kocha podróże i poznawanie nowych ludzi.

Kontakt: www.szafirhotel.pl

AMBASADORKA KLASY od 2014 r.

Tagi

autentyczna marka budowanie marki dekalog marki ewa czertak hobby magia życia mama z klasą marka osobista marka w sieci Marka z klasą marzenie osobista marka personal branding reputacja reputacja marki storytelling styl sztuka życia wielka marka wizerunek marki

Zapisz się na bezpłatny na newsletter Akademii Marki z Klasą

Dlaczego warto:

  • Dowiedz się więcej o budowaniu marki osobistej
  • Naucz się jak stać się rozpoznawalną marką
  • Otrzymuj informacje o specjalnych ofertach
Zamawiając Newsletter dowiesz się o nowych szkoleniach, a także aktualnościach o Akademii Marki z Klasą
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Business Unlimited Sp.J. w celach marketingowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926). Akademia Marki z Klasą informuje, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Business Unlimited Sp.J. E.Bartosiewicz E.Czertak z siedzibą w Warszawie, ul. Narbutta 25A, lok.211, 02-536 Warszawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Business Unlimited Sp.J. E.Bartosiewicz E.Czertak z siedzibą w Warszawie, ul. Narbutta 25A, lok.211, 02-536 Warszawa zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).