ANNA PESTILENZ


Właścicielka Hotelu Szafir w Jastrzębiej Górze. 

 

Od 20 lat pracuje w branży turystycznej. Zaczynała od pracy u innych, wynajem pokoi, pensjonat, aż do budowy i prowadzenia własnego hotelu.

Od wielu lat jest w zarządzie Towarzystwa Miłośników Jastrzębiej Góry. Wspiera również młode talenty np „Ogród Wyobraźni” Rodziny Zalewskich oraz Stowarzyszenie „Radość Życia” we Władysławowie.

W tym roku kończy gdańską Wyższą Szkołę Handlu i Turystyki. Przed nią obrona pracy magisterskiej, w której opisuje restrukturyzację własnej firmy. Mama 2 synów i córki. Mężatka od 21 lat.

Zainteresowania: Muzyka z dawnych lat, szczególnie lata 20 – te i 30 – te, kino międzywojenne, słucha również hip – hopu. Odpoczywa przy dobrej lekturze, kocha podróże i poznawanie nowych ludzi.

Kontakt: www.szafirhotel.pl

AMBASADORKA KLASY od 2014 r.

Zapisz się na bezpłatny na newsletter Akademii Marki z Klasą

Dlaczego warto:

  • Dowiedz się więcej o budowaniu marki osobistej
  • Naucz się jak stać się rozpoznawalną marką
  • Otrzymuj informacje o specjalnych ofertach
Zamawiając Newsletter dowiesz się o nowych szkoleniach, a także aktualnościach o Akademii Marki z Klasą
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną] na podany w tym celu adres email. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem (am) poinformowany (a), że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Ewa Czertak prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Akademia Marki z Klasą Ewa Czertak, wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, posiadająca: adres miejsca wykonywania działalności i adres do doręczeń - ul. Narbutta 25 A, lok. 211, 02-536 Warszawa, NIP: 7742407551, REGON: 015230381. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego Administratora: ewa.czertak@akademiamarkizklasa.com.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy lub przez kliknięcie przycisku „Wypisz się” bezpośrednio w newsletterze.