IZABELA DEMBIŃSKA


Założycielka Medical Pregnancy Training, położna, instruktor rekreacji ruchowej, instruktor pilates, propagatorka świadomej pracy z ciałem w okresie ciąży, wykładowca szkoły rodzenia, uczestniczka licznych konferencji położniczych, pasjonatka mentalnych form pracy z ciałem.

Od strony medycznej ukończenie Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku położnictwo dało jej wiedzę z zakresu medycyny dodatkowo uzupełnioną pięcioletnimi studiami z psychologii. Wiedzę praktyczną zdobywała już w trakcie studiów w jednym z najnowocześniejszych szpitali – Specjalistycznym Szpitalu Św. Zofii w Warszawie. Obecnie zawodowo związana jestem ze Specjalistycznym Szpitalem „INFLANCKA”.

Od strony aktywności ruchowej – jako dyplomowany instruktor specjalizuje się w prowadzeniu treningów dla kobiet w okresie ciąży i po porodzie. Posiada udokumentowane, ponad ośmioletnie doświadczenie w tej dziedzinie. Jako instruktor pracowała m.in. w Sheraton Fitness, Gymnasion, Westin Hotel, Zwolińska Beauty Spa, Personal Pilates Studio.

Wspomniane wcześniej doświadczenia, wiedza, przeżycie własnych porodów oraz zawodowy autorytet jakim jest moja mama (30 lat w zawodzie położnej), utożsamiana z największym profesjonalizmem i wieloletnim doświadczeniem, położna Krystyna Komosa, zainspirowały mnie do stworzenia licencjonowanego programu treningowo – szkoleniowego.

Zainteresowania: mentalne formy pracy z ciałem, rozwój osobisty, medycyna – położnictwo, wiedza o laktacji, zdrowe odżywianie, psychologia prenatalna.

AMBASADORKA KLASY od czerwca 2015 r.

Zapisz się na bezpłatny na newsletter Akademii Marki z Klasą

Dlaczego warto:

  • Dowiedz się więcej o budowaniu marki osobistej
  • Naucz się jak stać się rozpoznawalną marką
  • Otrzymuj informacje o specjalnych ofertach
Zamawiając Newsletter dowiesz się o nowych szkoleniach, a także aktualnościach o Akademii Marki z Klasą
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną] na podany w tym celu adres email. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem (am) poinformowany (a), że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Ewa Czertak prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Akademia Marki z Klasą Ewa Czertak, wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, posiadająca: adres miejsca wykonywania działalności i adres do doręczeń - ul. Narbutta 25 A, lok. 211, 02-536 Warszawa, NIP: 7742407551, REGON: 015230381. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego Administratora: ewa.czertak@akademiamarkizklasa.com.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy lub przez kliknięcie przycisku „Wypisz się” bezpośrednio w newsletterze.