IZABELA DEMBIŃSKA


Założycielka Medical Pregnancy Training, położna, instruktor rekreacji ruchowej, instruktor pilates, propagatorka świadomej pracy z ciałem w okresie ciąży, wykładowca szkoły rodzenia, uczestniczka licznych konferencji położniczych, pasjonatka mentalnych form pracy z ciałem.

Od strony medycznej ukończenie Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku położnictwo dało jej wiedzę z zakresu medycyny dodatkowo uzupełnioną pięcioletnimi studiami z psychologii. Wiedzę praktyczną zdobywała już w trakcie studiów w jednym z najnowocześniejszych szpitali – Specjalistycznym Szpitalu Św. Zofii w Warszawie. Obecnie zawodowo związana jestem ze Specjalistycznym Szpitalem „INFLANCKA”.

Od strony aktywności ruchowej – jako dyplomowany instruktor specjalizuje się w prowadzeniu treningów dla kobiet w okresie ciąży i po porodzie. Posiada udokumentowane, ponad ośmioletnie doświadczenie w tej dziedzinie. Jako instruktor pracowała m.in. w Sheraton Fitness, Gymnasion, Westin Hotel, Zwolińska Beauty Spa, Personal Pilates Studio.

Wspomniane wcześniej doświadczenia, wiedza, przeżycie własnych porodów oraz zawodowy autorytet jakim jest moja mama (30 lat w zawodzie położnej), utożsamiana z największym profesjonalizmem i wieloletnim doświadczeniem, położna Krystyna Komosa, zainspirowały mnie do stworzenia licencjonowanego programu treningowo – szkoleniowego.

Zainteresowania: mentalne formy pracy z ciałem, rozwój osobisty, medycyna – położnictwo, wiedza o laktacji, zdrowe odżywianie, psychologia prenatalna.

AMBASADORKA KLASY od czerwca 2015 r.

Tagi

autentyczna marka budowanie marki dekalog marki ewa czertak hobby magia życia mama z klasą marka osobista marka w sieci Marka z klasą marzenie osobista marka personal branding reputacja reputacja marki storytelling styl sztuka życia wielka marka wizerunek marki

Zapisz się na bezpłatny na newsletter Akademii Marki z Klasą

Dlaczego warto:

  • Dowiedz się więcej o budowaniu marki osobistej
  • Naucz się jak stać się rozpoznawalną marką
  • Otrzymuj informacje o specjalnych ofertach
Zamawiając Newsletter dowiesz się o nowych szkoleniach, a także aktualnościach o Akademii Marki z Klasą
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Business Unlimited Sp.J. w celach marketingowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926). Akademia Marki z Klasą informuje, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Business Unlimited Sp.J. E.Bartosiewicz E.Czertak z siedzibą w Warszawie, ul. Narbutta 25A, lok.211, 02-536 Warszawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Business Unlimited Sp.J. E.Bartosiewicz E.Czertak z siedzibą w Warszawie, ul. Narbutta 25A, lok.211, 02-536 Warszawa zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).