JOANNA OLEJEK


Właścicielka Multi Niania i Multi Lingua, anglistka po UW i politolog, absolwentka UMCS, ukończyła również studia podyplomowe na Katedrze Języków Specjalistycznych UW z tłumaczeń tekstów specjalistycznych.

Ukończyła Akademię Zarządzania dla Właścicieli Szkół Językowych, absolwentka Akademii Marki z Klasą, absolwentka programu Biznes w Kobiecych Rękach w ramach Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet.

Ukończyła bardzo wiele kusów, warsztatów i szkoleń branżowych. Pomysłodawczyni i twórczyni autorskiego warsztatu nauki języka „5 steps to excellence”. Mama 2-letniego Aleksa. Wspomaga Dom Samotnej Matki i Dziecka „Nazaret” na Pradze w Warszawie. Kocha dalekie podróże z plecakiem i czytanie książek w towarzystwie czekolady.

Multi Lingua – aktywnie działa na rynku od roku 2009 stopniowo zdobywając zaufanie coraz szerszego grona klientów korporacyjnych oraz indywidualnych.

Jestem niezmiernie dumna z faktu, że firmy, które powierzyły mi misję szkolenia swoich pracowników, z roku na rok znacznie zwiększają liczbę szkolonych osób, a także oferują wyłączność w prowadzeniu szkoleń – mówi Joanna Olejek.

Oferowane przez firmę kursy to usługa szyta na miarę – zajęcia, ich forma, tryb, zakres tematyczny, czas oraz miejsce są dopasowane do potrzeb naszego Klienta. Lektorzy uczą z pasją i zaangażowaniem, głównie według autorskich programów. Stale wzbogaca zasób materiałów edukacyjnych oraz śledzi najnowsze trendy i rozwiązania technologiczne w nauce języków. „Wierzymy, że nasza przyszłość uzależniona jest od dokonanych postępów i zadowolenia Słuchaczy, których liczba w ciągu ostatnich lat wzrosła 10-krotnie”.

Multi Niania to niania z plusem, ponieważ projekt ten jest wyjątkowy w swojej wielowymiarowości. Firma jest pionierem w profesjonalizacji usług dwujęzycznych opiekunek. Jej celem jest wspieranie świadomego rozwoju potencjału każdego dziecka poprzez języki obce. Zapewnia fantastyczne materiały edukacyjne (gry, książeczki, piosenki), które poprzez zabawę pozwalają w naturalny sposób zwiększać potencjał językowy dziecka. Spośród całego spektrum różnorodnych metod dydaktycznych i pedagogicznych zespół Mulit Niani wybrał te o sprawdzonej skuteczności. Tak jak dr Montessori, firma wierzy, że ciekawość dziecka jest wrodzona i naturalna, a rolą dorosłego/opiekuna.

AMBASADORKA KLASY od grudnia 2015 r.

Kontakt: www.multiniania.edu.plwww.multilingua.edu.pl

Zapisz się na bezpłatny na newsletter Akademii Marki z Klasą

Dlaczego warto:

  • Dowiedz się więcej o budowaniu marki osobistej
  • Naucz się jak stać się rozpoznawalną marką
  • Otrzymuj informacje o specjalnych ofertach
Zamawiając Newsletter dowiesz się o nowych szkoleniach, a także aktualnościach o Akademii Marki z Klasą
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną] na podany w tym celu adres email. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem (am) poinformowany (a), że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Ewa Czertak prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Akademia Marki z Klasą Ewa Czertak, wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, posiadająca: adres miejsca wykonywania działalności i adres do doręczeń - ul. Narbutta 25 A, lok. 211, 02-536 Warszawa, NIP: 7742407551, REGON: 015230381. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego Administratora: ewa.czertak@akademiamarkizklasa.com.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy lub przez kliknięcie przycisku „Wypisz się” bezpośrednio w newsletterze.