JOANNA OLEJEK


Właścicielka Multi Niania i Multi Lingua, anglistka po UW i politolog, absolwentka UMCS, ukończyła również studia podyplomowe na Katedrze Języków Specjalistycznych UW z tłumaczeń tekstów specjalistycznych.

Ukończyła Akademię Zarządzania dla Właścicieli Szkół Językowych, absolwentka Akademii Marki z Klasą, absolwentka programu Biznes w Kobiecych Rękach w ramach Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet.

Ukończyła bardzo wiele kusów, warsztatów i szkoleń branżowych. Pomysłodawczyni i twórczyni autorskiego warsztatu nauki języka „5 steps to excellence”. Mama 2-letniego Aleksa. Wspomaga Dom Samotnej Matki i Dziecka „Nazaret” na Pradze w Warszawie. Kocha dalekie podróże z plecakiem i czytanie książek w towarzystwie czekolady.

Multi Lingua – aktywnie działa na rynku od roku 2009 stopniowo zdobywając zaufanie coraz szerszego grona klientów korporacyjnych oraz indywidualnych.

Jestem niezmiernie dumna z faktu, że firmy, które powierzyły mi misję szkolenia swoich pracowników, z roku na rok znacznie zwiększają liczbę szkolonych osób, a także oferują wyłączność w prowadzeniu szkoleń – mówi Joanna Olejek.

Oferowane przez firmę kursy to usługa szyta na miarę – zajęcia, ich forma, tryb, zakres tematyczny, czas oraz miejsce są dopasowane do potrzeb naszego Klienta. Lektorzy uczą z pasją i zaangażowaniem, głównie według autorskich programów. Stale wzbogaca zasób materiałów edukacyjnych oraz śledzi najnowsze trendy i rozwiązania technologiczne w nauce języków. „Wierzymy, że nasza przyszłość uzależniona jest od dokonanych postępów i zadowolenia Słuchaczy, których liczba w ciągu ostatnich lat wzrosła 10-krotnie”.

Multi Niania to niania z plusem, ponieważ projekt ten jest wyjątkowy w swojej wielowymiarowości. Firma jest pionierem w profesjonalizacji usług dwujęzycznych opiekunek. Jej celem jest wspieranie świadomego rozwoju potencjału każdego dziecka poprzez języki obce. Zapewnia fantastyczne materiały edukacyjne (gry, książeczki, piosenki), które poprzez zabawę pozwalają w naturalny sposób zwiększać potencjał językowy dziecka. Spośród całego spektrum różnorodnych metod dydaktycznych i pedagogicznych zespół Mulit Niani wybrał te o sprawdzonej skuteczności. Tak jak dr Montessori, firma wierzy, że ciekawość dziecka jest wrodzona i naturalna, a rolą dorosłego/opiekuna.

AMBASADORKA KLASY od grudnia 2015 r.

Kontakt: www.multiniania.edu.plwww.multilingua.edu.pl

Tagi

autentyczna marka budowanie marki dekalog marki ewa czertak hobby magia życia mama z klasą marka osobista marka w sieci Marka z klasą marzenie osobista marka personal branding reputacja reputacja marki storytelling styl sztuka życia wielka marka wizerunek marki

Zapisz się na bezpłatny na newsletter Akademii Marki z Klasą

Dlaczego warto:

  • Dowiedz się więcej o budowaniu marki osobistej
  • Naucz się jak stać się rozpoznawalną marką
  • Otrzymuj informacje o specjalnych ofertach
Zamawiając Newsletter dowiesz się o nowych szkoleniach, a także aktualnościach o Akademii Marki z Klasą
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Business Unlimited Sp.J. w celach marketingowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926). Akademia Marki z Klasą informuje, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Business Unlimited Sp.J. E.Bartosiewicz E.Czertak z siedzibą w Warszawie, ul. Narbutta 25A, lok.211, 02-536 Warszawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Business Unlimited Sp.J. E.Bartosiewicz E.Czertak z siedzibą w Warszawie, ul. Narbutta 25A, lok.211, 02-536 Warszawa zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).