ŻANETA POIRIEUX


WŁAŚCICIELKA BC DEVELOPMENT, PREZES FUNDACJI "STAŃ NA NOGI"

Program Bądź widzialną marką ożywił blask moich marzeń.

Profesjonalizm, praktyczna wiedza oraz sprawdzone metody budowania marki, jakie stosują Ewa Czertak i Emilia Bartosiewicz, doprowadziły do sprecyzowania moich celów i to był milowy krok by dostroić obraz wewnętrzny i zewnętrzny siebie, aby „stać się kimś więcej”, by stać się Marką. 

Wspólne spotkania z cudownymi dziewczynami pokazały, że wszystko jest w zasięgu ręki. Poznałam uczestniczki poprzednich warsztatów – silne i zdeterminowane kobiety, to one są dowodem na to, że całościowa praca nad sobą i swoim projektem daje efekty i doprowadza do tego, czego się bardzo chce. Szczerze powiem, że bez przyjaznej i pewnej ręki prowadzących byłoby trudno i to One pozwoliły mi zebrać całość i „szlifować diament, aby świecił nie tylko dla mnie, ale również dla tych, z którymi będę się dzielić swoim dziełem”. Dziękuję Wam wszystkim w imieniu swoim i tych, które z tego programu jeszcze skorzystają – bo warto było, mimo niekiedy różnicy zdań, konfrontacji ze sobą i swoimi niedoskonałościami. Moja droga do realizacji mojego marzenia rozpoczęła się i niech trwa. Ona bowiem jest  i będzie wspólną drogą z nowymi koleżankami - „kobietami biznesu”, które tak dobrze jest poznać i mieć przy sobie.

Zaneta Poirieux od 2000 roku zarządza własną firmą doradczo-szkoleniową, której misją jest wspierać przedsiębiorstwa w rozwoju ekonomiczno-ludzkim oraz człowieka jako jednostkę. Wspólnie z Zarządami francuskich korporacji opracowuje strategie oraz programy i ścieżki  rozwoju Managerów TOP LEVEL – kluczowych dla organizacji.

Psycholog Biznesu, Master Coach Transformance France, Hipoterapeuta oraz licencjonowany trener Hors Concept France i  Dyrektor zarządzająca metodą Hors-Concept Polska, prowadzi szkolenia z udziałem koni dla Kadr Zarządzających we Francji oraz w Polsce. W 2012 roku założyła fundację „Stań na nogi” dedykowaną  młodzieży i dzieciom mającym utrudniony dostęp do kultury. Nieopodal Kołbieli obecnie tworzy Centrum Rozwoju Twórczości i Aktywizacji Zawodowej  dla wszystkich tych, którzy „chcą być Kimś więcej i żyć lepiej”. Centrum powstaje w zabytkowym dworze Dudzianka w Sufczynie i gościć będzie ludzi ze świata biznesu, kultury i   sztuki, oraz wszystkich tych, których łączy idea wspólnej pomocy, potrzeba dzielenia się swoją wiedzą i pasją,  Z odwagą i konsekwencją  wierna swojej misji, prowadzi innych do odkrycia że dobro, godność i jakość bycia mają decydować  o wartości życia człowieka.

Żaneta Poirieux - właścicielka BC Development, prezes Fundacji "Stań na nogi"

Zapisz się na bezpłatny na newsletter Akademii Marki z Klasą

Dlaczego warto:

  • Dowiedz się więcej o budowaniu marki osobistej
  • Naucz się jak stać się rozpoznawalną marką
  • Otrzymuj informacje o specjalnych ofertach
Zamawiając Newsletter dowiesz się o nowych szkoleniach, a także aktualnościach o Akademii Marki z Klasą
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną] na podany w tym celu adres email. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem (am) poinformowany (a), że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Ewa Czertak prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Akademia Marki z Klasą Ewa Czertak, wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, posiadająca: adres miejsca wykonywania działalności i adres do doręczeń - ul. Narbutta 25 A, lok. 211, 02-536 Warszawa, NIP: 7742407551, REGON: 015230381. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego Administratora: ewa.czertak@akademiamarkizklasa.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy lub przez kliknięcie przycisku „Wypisz się” bezpośrednio w newsletterze.