KATARZYNA SELWANT


W ostatni dzień grudnia, jak co roku, spisałam cele na nadchodzące dwanaście miesięcy. Na mojej liście na pierwszym miejscu drukowanymi literami napisałam ROZWÓJ, a później dopisałam jeszcze kilka punktów. ”Tak, to będzie mój główny cel na nadchodzący rok.” – pomyślałam.

Na początku stycznia, od razu zapisałam się na kurs gotowania, z którego nauki i przepisów korzystam do dzisiaj. Ale to było za mało, jak na realizację ROZWOJU…

Wtedy właśnie pojawił się program „Personal Branding – Bądź widzialną marką” i to było to, o co mi w tych drukowanych literach chodziło. Podczas spotkań dowiedziałam się wiele o sobie i swojej firmie. Poznałam całe mnóstwo elementów mających wpływ na tworzenie wizerunku i marki. Pamiętam, że rozpoczęłam pracę z otwartością oraz chęcią rozwoju siebie i swojej firmy. Wymagające czasu i wnikliwej analizy było połączenie mojej działalności „wielotorowej” w jedną całość. Czyli zrozumienie, że wszystko, co robię, to cała ja!  Dodało mi skrzydeł zrozumienie, że ziszczam swoje marzenia oraz kiedy upewniłam się, że spisane na warsztacie wartości i zasady towarzyszą mi, na co dzień. Z perspektywy 6 miesięcy, kiedy patrzę wstecz na to, co się w moim życiu zadziało…

Jestem dumna, że tak wiele udało mi się osiągnąć. Ciągle się rozwijam i każdego dnia potrafię pozytywnie zaskoczyć siebie. Wydałam moją pierwszą książkę „Zejdź z kanapy. Odkryj swoją sportową ścieżkę” i już myślę o kolejnych wielkich planach do realizacji. Wzrosła moja świadomość, jak tworzyć, na co dzień renomę marki i bardziej świadomie poruszać się w sieci. Dzięki tej wiedzy, sama mogę wspierać innych w budowaniu ich marek.

Co mogę powiedzieć na podsumowanie?

Ja, Katarzyna Selwant stałam się widzialną, świadomą siebie marką. Włożyłam w to wiele pracy i starań. Patrzę optymistycznie w przyszłość, chcę zarażać  pozytywną energią i wiarą w zwycięstwo, bo wierzę, że „Każdy z nas jest stworzony do rzeczy wielkich, budowania nowego i pomagania innym”.

W listopadzie, ukończyłam Program „Personal Branding – Bądź widzialną marką” i otrzymałam tytuł AMBASADORKA KLASY „za wybitne osiągnięcia w budowaniu marki”. Wróciłam do domu cała w emocjach i niezwykle szczęśliwa. Wyciągnęłam z zeszytu kartkę z celami na ten rok i zobaczyłam na niej oczywiście, ROZWÓJ. Ale tam było zapisane jeszcze kilka punktów, a wśród nich: „dobra sława, elegancja, styl i …. „ambasadorka”! Nie wiem skąd mi przyszła do głowy ta „ambasadorka” napisana dobrymi literkami na samym końcu kartki. Ale AMBASADORKA przyszła do mojej głowy, do serca i do mnie!

Aż się boję, zapisać cele i marzenia na następny rok! Nie, nie boję się! Jestem podekscytowana, że to, czego pragnę się spełnia!

Nadal chcę się rozwijać i iść tą odkrytą ścieżką, bo czuję, że on jest moja. Jestem szczęśliwa.

Katarzyna Selwant- olimpijski psycholog sportowy - Psycholog olimpijski, wykładowca studiów podyplomowych Akademii Wychowania Fizycznego, szkoleniowiec oraz komentator wydarzeń sportowych. W męskim świecie sportu jest znanym ekspertem i cenioną kobietą z klasą.

Kontakt: www.psycholog-sportowy.pl

Zapisz się na bezpłatny na newsletter Akademii Marki z Klasą

Dlaczego warto:

  • Dowiedz się więcej o budowaniu marki osobistej
  • Naucz się jak stać się rozpoznawalną marką
  • Otrzymuj informacje o specjalnych ofertach
Zamawiając Newsletter dowiesz się o nowych szkoleniach, a także aktualnościach o Akademii Marki z Klasą
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną] na podany w tym celu adres email. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem (am) poinformowany (a), że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Ewa Czertak prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Akademia Marki z Klasą Ewa Czertak, wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, posiadająca: adres miejsca wykonywania działalności i adres do doręczeń - ul. Narbutta 25 A, lok. 211, 02-536 Warszawa, NIP: 7742407551, REGON: 015230381. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego Administratora: ewa.czertak@akademiamarkizklasa.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy lub przez kliknięcie przycisku „Wypisz się” bezpośrednio w newsletterze.