MONIKA SZYMIKOWSKA


WŁAŚCICIELKA GABINETU MEDYCYNY ESTETIQUE W TRÓJMIEŚCIE

Udział w Programie rozpoczęłam z wielkim znakiem zapytania, w którym konkretnie kierunku mam pójść. Nie wiedziałam, na jaką aktywność zawodową mam się zdecydować, ponieważ wszystko czego się podejmowałam okazywało się być intratnym biznesem. I tak, mając solidne wykształcenie medyczne, począwszy od modelingu, epizodów filmowych a kończąc na medycynie estetycznej zajmowałam się tym co przynosił mi w danej chwili los.

Myślę, że rekomendowałabym budowanie marki osobistej wszystkim Paniom, które szukają swojego miejsca w biznesie, chcących wyróżnić swoją markę na rynku, które mierzą wyżej.

Dużą trudność sprawiało mi napisanie deklaracji marki osobistej i brak mojego wewnetrznego przekonania co do potrzeby konkretnego określenia swojego miejsca w biznesie i życiu. Dzisiaj już wiem, że jest to potrzebne i bardzo pomaga w budowaniu własnego wizerunku marki na rynku, a na pewno pozwala wyróżnić się na rynku.

Każde spotkanie w Programie wnosiło coś innego i z każdego czerpałam dużą dawkę wiedzy i doswiadczeń. Słuchałam również doświadczonych koleżanek z Programu, które z warsztatu na warsztat pięły się coraz wyżej i wyżej, to na pewno dodawało skrzydeł.

Z perspektywy 6 miesięcy, kiedy patrzę na to, co się w moim życiu działo…wiem, że już nigdy nie będę rozdrabniała swojej uwagi, zaangażowania i czasu na projekty, które są mało istotne z punktu widzenia budowania mojej marki.

Już zawsze będę w 100% skupiała się na własnym projekcie, nie rozpraszając się innymi przypadkowymi zleceniami.

Zrozumiałam, w którym kieruku mam iść, by stworzyć dobrą, silną MARKĘ na rynku Trójmiasta.

Co zmieniło się w moim podejściu do prowadzenia biznesu, firmy? Mogę szczerze powiedzieć, że w sumie musiałam  nauczyć sie wszystkiego od początku, ponieważ moje podejście się nie sprawdzało, dlatego między innymi wybrałam Program Bądź widzialną Marką.

Gdybym miała określić w jednym zdaniu własne motto życiowe: TO, W CO GŁEBOKO WIERZYMY ZAWSZE ZNAJDZIE ODZWIERCIEDLENIE W NASZEJ RZECZYWISTOŚCI - myślę, że wszystko co spotyka nas w życiu jest odbiciem tego kim jesteśmy, co myślimy o sobie i innych. Dlatego warto upewnić się, że myślimy o sobie w możliwie najlepszy sposób.

Monika Szymikowska - właścicielka Gabinetu Medycyny Estetique

Zapisz się na bezpłatny na newsletter Akademii Marki z Klasą

Dlaczego warto:

  • Dowiedz się więcej o budowaniu marki osobistej
  • Naucz się jak stać się rozpoznawalną marką
  • Otrzymuj informacje o specjalnych ofertach
Zamawiając Newsletter dowiesz się o nowych szkoleniach, a także aktualnościach o Akademii Marki z Klasą
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną] na podany w tym celu adres email. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem (am) poinformowany (a), że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Ewa Czertak prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Akademia Marki z Klasą Ewa Czertak, wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, posiadająca: adres miejsca wykonywania działalności i adres do doręczeń - ul. Narbutta 25 A, lok. 211, 02-536 Warszawa, NIP: 7742407551, REGON: 015230381. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego Administratora: ewa.czertak@akademiamarkizklasa.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy lub przez kliknięcie przycisku „Wypisz się” bezpośrednio w newsletterze.