BARBARA MAGDALENA WAŻNA


MANAGER OBSZARU ORGANIZACYJNO - PRAWNEGO W PSG SP. Z O. O. ODZIAŁ W GDAŃSKU

Potraktowałam swoje zgłoszenie do Programu Personal Branding Bądź widzialną Marką, jako początek inspirującej podróży do wnętrza siebie. Jestem menedżerem z wieloletnim doświadczeniem, ale wciąż szukam możliwości własnego rozwoju, który ma bezpośredni wpływ również na moje relacje ze współpracownikami. Wykorzystuję na co dzień zdobyte kompetencje i doświadczenia, wspieram swoich współpracowników w osiąganiu celów i to nie tylko zawodowych. Zależy mi na ich osobistym rozwoju i również dlatego swoją postawą, stylem zarządzania i udzielanym wsparciem staram się być dla nich inspiracją, przykładem.Swoją markę w korporacji budowałam przez kilka ostatnich lat, kosztowało mnie to wiele trudu i wyrzeczeń, robiłam to jednak bardziej intuicyjnie. Program dostarczył mi wiedzy z personal brandingu, rozniecił moją ciekawość i dzięki niemu sięgnęłam po fachową literaturę z tego obszaru. Dziś już wiem, że tworzenie autentycznej osobistej marki jest podróżą, swoistym ewolucyjnym procesem. Wiem, że dzięki niej moja wyjątkowość jest widoczna i umożliwia mi wyróżnianie się z tłumu.

Program rekomenduję kobietom, które rozumieją znaczenie osobistego rozwoju, bez względu na branżę w której pracują. Kobietom, które z pełną świadomością chcą budować silną, niezależną markę osobistą – nawet jeśli nie prowadzą własnych biznesów.

Udział w Programie to jedna z tzw. „życiowych przygód”, w której były również trudne chwile. Jako jedyna w grupie byłam kobietą z korporacji, więc na początku przyszedł moment na zastanowienie, czy ten Program jest dla mnie. Dzisiaj, po jego ukończeniu stwierdzam - oczywiście, że również był dla mnie. Poznałam wspaniałe, pełne pasji kobiety i wiem, że te znajomości nie skończą się wraz z zakończeniem programu. Ponadto zdobyłam nowe doświadczenia i upewniłam się, że jestem odbierana dokładnie tak jaką jestem naprawdę.

Z czym kończę Program? Obecnie świadomie i zgodnie z własnymi emocjami, przekonaniami oraz wartościami rozwijam swoją osobistą markę. Moim mottem życiowym, od wielu lat jest powiedzenie Mohandasa Karamchanda Gandhiego „Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie” i to właśnie motto będzie mi przyświecało we wzrastaniu mojej autentycznej osobistej marki. 

Barbara Magdalena Ważna - manager obszaru organizacyjno - prawnego w PSG sp. z o. o. Odział w Gdańsku, autorka bloga www.ludzka-twarz-zmiany.com

Zapisz się na bezpłatny na newsletter Akademii Marki z Klasą

Dlaczego warto:

  • Dowiedz się więcej o budowaniu marki osobistej
  • Naucz się jak stać się rozpoznawalną marką
  • Otrzymuj informacje o specjalnych ofertach
Zamawiając Newsletter dowiesz się o nowych szkoleniach, a także aktualnościach o Akademii Marki z Klasą
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną] na podany w tym celu adres email. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem (am) poinformowany (a), że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Ewa Czertak prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Akademia Marki z Klasą Ewa Czertak, wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, posiadająca: adres miejsca wykonywania działalności i adres do doręczeń - ul. Narbutta 25 A, lok. 211, 02-536 Warszawa, NIP: 7742407551, REGON: 015230381. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego Administratora: ewa.czertak@akademiamarkizklasa.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy lub przez kliknięcie przycisku „Wypisz się” bezpośrednio w newsletterze.