Magdalena Dorko-Wojciechowska


Trener postaw żywieniowych, założycielka Instytutu Medycyny Funkcjonalnej. Prowadzi indywidualne plany zdrowienia. W autorskim koncepcie „SELF” zawiera zintegrowane podejście do zdrowia. Skupia się na interakcjach między środowiskiem a układem pokarmowym, hormonalnym, odpornościowym, nerwowym oraz układem krążenia. Łączy medycynę funkcjonalną z technikami mindfulness bo wie, że spokój i zdrowie zaczyna się od zmiany sposobu myślenia i nastawienia do świata. Pomysłodawczyni i organizatorka pierwszej w Polsce Integracyjnej konferencji Zdrowia w roku 2016 w Warszawie. 

Początek przygody z marką.

Kurs zaczęłam jako osoba zajmująca się zawodowo sposobami odżywiania w chorobie i powrotem do zdrowia. Konsultowałam osoby, głównie kobiety, które chorowały przewlekle na różne choroby cywilizacyjne. Pracowałam od świtu do nocy i po kilku latach zaczęłam odczuwać skutki tak intensywnej pracy, czułam coraz bardziej bezsilność, wypalałam się zawodowo. Zgłaszając się do Ewy, głównym  celem było poukładanie sobie pracy tak, abym była zadowolona z jej wykonywania. Chciałam aby zarobki były wymierne do zaangażowania. Głównymi postanowieniami było stworzenie unikalnej rynkowo zintegrowanej usługi w obszarze profilaktyki zdrowia i powrotu do zdrowia. Chciałam dać swoim klientom wszystko to, co jest potrzebne w zdrowieniu: wiedzę z zakresu choroby, dostępne metody zdrowienia, pracę mentalną i narzędzia do radzenia sobie samemu w chorobie aby mogli czuć się sami ze sobą bezpiecznie w działaniu.

To, na czym najbardziej mi zależało to zdobycie wiedzy, w jaki sposób mogę stworzyć produkt, którego nie ma na rynku i która gwarantuje kompleksowe podejście.  

W jaki sposób kurs pomógł w realizacji założeń?

Przede wszystkim poukładałam swoje działania biznesowe, zbudowałam tożsamość mojej marki. Razem z Agencją Brandingową Ewy Czertak buduję stronę wizerunkową, połączyłam wszystkie projekty. Stworzyłam nowe podejście i tym samym pojawiły się nowe produkty. Zoptymalizowałam proces wyszukiwania mojej osoby poprzez uporządkowanie mediów społecznościowych. Największą jednak zmianę upatruję w tym, że zmieniłam siebie, zarówno wewnętrznie jak i wizerunkowo. Zaczęłam inaczej myśleć, postrzegać siebie i swoje osiągnięcia. Zaczęłam inaczej ubierać się i komunikować z odbiorcą. Posługując się archetypem marki, stosuję język prostszy i zrozumiały. Dzięki marce osobistej stałam się zauważalna i docierają do mnie nowi klienci. Tacy, którzy chcą zmian w życiu i są gotowi na działania. To są moi wymarzeni klienci, których profil stworzyłam na kursie w odpowiedzi na scenariusz działania mojej persony.

Poza tym jestem skoncentrowana na swoich atutach i odważnie angażuje się w interakcje z ludźmi. Wręcz sprawia mi ogromną satysfakcję podejmowanie wszelkiej aktywności jako Magdalena  Dorko Wojciechowska. 

Najważniejszym efektem mojej pracy nad marką jest wewnętrzna zmiana i sposób myślenia o sobie, jako właścicielki firmy. Zaczęłam myśleć biznesowo, inaczej wyglądać, mówić i zachowywać się. Zbudowałam osobowość wolnej, śmiałej kobiety sukcesu.

Moje motto: "Bądź dla siebie lekcją, której uczysz się każdego dnia."

Zapisz się na bezpłatny na newsletter Akademii Marki z Klasą

Dlaczego warto:

  • Dowiedz się więcej o budowaniu marki osobistej
  • Naucz się jak stać się rozpoznawalną marką
  • Otrzymuj informacje o specjalnych ofertach
Zamawiając Newsletter dowiesz się o nowych szkoleniach, a także aktualnościach o Akademii Marki z Klasą
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną] na podany w tym celu adres email. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem (am) poinformowany (a), że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Ewa Czertak prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Akademia Marki z Klasą Ewa Czertak, wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, posiadająca: adres miejsca wykonywania działalności i adres do doręczeń - ul. Narbutta 25 A, lok. 211, 02-536 Warszawa, NIP: 7742407551, REGON: 015230381. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego Administratora: ewa.czertak@akademiamarkizklasa.com.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy lub przez kliknięcie przycisku „Wypisz się” bezpośrednio w newsletterze.