Katarzyna Kędzierska


Ekspert ds. własności intelektualnej oraz ekspert ds. komunikacji wizerunkowej. Prawnik, blogerka, przedsiębiorca, minimalistka.

Właścicielka butikowej kancelarii patentowej w Warszawie, od 10 lat specjalizuje się w doradztwie strategicznym w zakresie prawnej ochrony znaków towarowych oraz budowaniu wartości marki w czasie. Autorka nagradzanego i największego w Polsce bloga o minimalizmie pod marką SIMPLICITE, który miesięcznie odwiedza ok. 100 000 czytelników oraz bestsellerowej książki „Chcieć mniej. Minimalizm w praktyce” - ponad 20 000 sprzedanych egzemplarzy. Praktyk biznesu i inwestor na rynku nieruchomości. Współzałożycielka i dyrektor zarządzająca jednej z pierwszych w Polsce sieci biur coworkingowych pod marką COPOINT. Ekspert ds. własności intelektualnej oraz ekspert ds. komunikacji wizerunkowej w kursie budowania osobistej marki AKADEMIA MARKI Z KLASĄ.

Przez wiele lat członek zespołu w jednym z największych koncernów spożywczych na świecie, odpowiedzialnego za prawną ochronę renomowanych marek o wielomilionowej wartości, takich jak NESCAFE, NESPRESSO, WINIARY czy GERBER. Rzecznik patentowy, wpisany na listę prowadzoną przez Urząd Patentowy RP oraz profesjonalny pełnomocnik (European Trademark Attorney) przed Urzędem Unii Europejskiej ds. własności intelektualnej (EUIPO) w Alicante. Należy do Polskiej Izby Rzeczników Patentowych.

Filantropka, ambasadorka Stowarzyszenia Wiosna, organizatora akcji SZLACHETNA PACZKA oraz AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI. Prywatnie pasjonatka podróży. Skakała ze spadochronem, pływała z delfinami w Turcji i pod wodospadami w Tajlandii, jeździła konno na Kubie. Marzy, aby zostać współczesnym Leonardo da Vinci z uwagi na wielość talentów i podobnie jak on wierzy, że prostota jest szczytem wyrafinowania.

Zapisz się na bezpłatny na newsletter Akademii Marki z Klasą

Dlaczego warto:

  • Dowiedz się więcej o budowaniu marki osobistej
  • Naucz się jak stać się rozpoznawalną marką
  • Otrzymuj informacje o specjalnych ofertach
Zamawiając Newsletter dowiesz się o nowych szkoleniach, a także aktualnościach o Akademii Marki z Klasą
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną] na podany w tym celu adres email. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem (am) poinformowany (a), że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Ewa Czertak prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Akademia Marki z Klasą Ewa Czertak, wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, posiadająca: adres miejsca wykonywania działalności i adres do doręczeń - ul. Narbutta 25 A, lok. 211, 02-536 Warszawa, NIP: 7742407551, REGON: 015230381. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego Administratora: ewa.czertak@akademiamarkizklasa.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy lub przez kliknięcie przycisku „Wypisz się” bezpośrednio w newsletterze.