Joanna Gacyk


Dietetyk, konsultant Ajurwedy I i II stopnia, specjalistka do spraw niepłodności par. Od 2007 roku jest właścicielką firmy Fit&Go, specjalizującej się w prowadzeniu osób z chorobami tarczycy, chorobami autoimmunizacyjnymi, alergiami, chorobami układu pokarmowego, depresją, cukrzycą. Od 7 lat prowadzi unikalny program pomocy przyszłym rodzicom. 

Kurs rozpoczęłam z nadzieją na odnalezienie motywacji do działania i otwarcie się na social media. Brakowało mi odwagi i sprecyzowanych celów. Nie wiedziałam dokładnie, na czym powinnam się skupić, a z czego zrezygnować. Dzięki Kursowi, rozpoczęłam aktywność w social mediach i mam jaśniejszy kierunek działania swojej firmy.

Rekomendowałabym  warsztaty osobom, które straciły chęci i motywację do prowadzenia działalności, oraz osobom , którym brakuje odwagi do prowadzenia mediów społecznościowych. Odradzam osobom, które są na początku działalności, są pełne pomysłów i zaangażowania, z jasnymi celami oraz bardzo wąską specjalizacją.

Po ukończeniu procesu mam jaśniejszą wizję swojego biznesu, określony plan działania, którego wcześniej nie miałam. Cały kurs przyniósł większa motywację i zmusił mnie do obiektywnego spojrzenia na dotychczasową aktywność oraz jej brak, w niektórych obszarach.

Marka osobista zmieniła moje podejście do prowadzenia działalności, kierując moje działania na konkretne tory. Z perspektywy 7 miesięcy, patrząc wstecz na to co zadziało się w moim życiu widzę wzrost motywacji do działania, co przekłada się bezpośrednio na dochody firmy. Określiłam działania na najbliższy czas (6 miesięcy, rok) oraz grupę docelową klientów.

Uważam, że warto mieć marzenia, a całą przyjemność stanowi droga do marzeń i nie warto z niej schodzić. Podczas tej drogi czerpiemy najwięcej wiedzy i doświadczenia.

Zapisz się na bezpłatny na newsletter Akademii Marki z Klasą

Dlaczego warto:

  • Dowiedz się więcej o budowaniu marki osobistej
  • Naucz się jak stać się rozpoznawalną marką
  • Otrzymuj informacje o specjalnych ofertach
Zamawiając Newsletter dowiesz się o nowych szkoleniach, a także aktualnościach o Akademii Marki z Klasą
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną] na podany w tym celu adres email. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem (am) poinformowany (a), że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Ewa Czertak prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Akademia Marki z Klasą Ewa Czertak, wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, posiadająca: adres miejsca wykonywania działalności i adres do doręczeń - ul. Narbutta 25 A, lok. 211, 02-536 Warszawa, NIP: 7742407551, REGON: 015230381. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego Administratora: ewa.czertak@akademiamarkizklasa.com.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy lub przez kliknięcie przycisku „Wypisz się” bezpośrednio w newsletterze.