Iwona Ruszewska


Trener piłki nożnej dla małych dzieci, właściciel firmy z licencją  franczyzową - Socatots Suwałki. Z wykształcenia psycholog, mediator. Specjalizuje się w  zagadnieniach psychologii rozwojowej i nurcie rodzicielstwa bliskości. Szczególnie ważna jest dla niej więź emocjonalna łącząca opiekuna - dziecko, wykształcana od najwcześniejszych momentów, a mająca wpływ na całe jego przyszłe życie. Pasjonuje się psychologią sportu. Ukończyła warsztaty” Przeciwdziałanie Przemocy w rodzinie”, kurs Pierwszej Pomocy Przedlekarskiej, studia podyplomowe Przygotowania Pedagogicznego. Stawia na zdrowie, rozwój, aktywność. Urodzona optymistka, z przeszłością lekkoatletyczną, odważnie dąży do celu. Mama 3 dzieci. Wolny czas spędza aktywne z rodziną na łonie natury.

Rozpoczęłam Kurs z chęcią poukładania swojego życia. Chciałam mieć więcej czasu dla siebie, swojej firmy, poczuć się pewniej w biznesie. Polecam warsztaty każdemu, kto chciałby spojrzeć na swój biznes z innej strony, kto jest gotowy do  zmian, kto chce od życia czegoś więcej, i kto chce czuć się spokojniej w swoim biznesie.  

Napisanie historii marki dodało mi skrzydeł, dało mi poczucie, że wszystko to, co wydarzyło się w moim życiu, nie wydarzyło się przypadkiem. Przekonałam się, że jestem na właściwej drodze. Robię to co kocham, czuję, że daję szczęście i radość innym. Zaszczepiłam miłość do sportu w moich własnych dzieciach, a moja działalność ma wpływ na kluczowe obszary jak: edukacja, zdrowie i sport. Polecona książka „Strategia Błękitnego oceanu”, dała mi do myślenia. Czuję się pewna w tym co robię, i wiem jak wyprzedzić konkurencję. Trudne i wymagające w trakcie Kursu było stworzenie historii marki i poukładanie swojego życia. Dało mi to wielką siłę i potwierdziło, że odnalazłam sposób na życie w zgodzie z sobą. Jasno określiłam drogę, którą zamierzam pójść :)

Z perspektywy 4 miesięcy, kiedy patrzę wstecz na to, co się w moim życiu zadziało, czuję że uzyskałam wewnętrzną siłę, zaufanie do siebie i swoich kompetencji. Udział w Kursie był dla mnie niesamowitą podróżą, od czasów dzieciństwa do chwili obecnej i mocno wybiegał w przyszłość. Mam ściśle wytyczoną drogę, wiem gdzie zamierzam dotrzeć.

Kurs pomógł mi lepiej poznać siebie, określić na nowo moje wartości, priorytety i określić strategię firmy. Zdałam sobie sprawę jak ważny jest wizerunek w sieci i w realu oraz stworzenie spójnej narracji na swój temat i temat firmy. Wiem, że osiągnę to co zaplanowałam. To była wspaniała podróż , która bardzo zmieniła moje życie osobiste i zawodowe.

Moje motto: Jeśli w coś głęboko wierzysz, po prostu zrób to! Idź własną drogą i spełniaj swoje marzenia!

Zapisz się na bezpłatny na newsletter Akademii Marki z Klasą

Dlaczego warto:

  • Dowiedz się więcej o budowaniu marki osobistej
  • Naucz się jak stać się rozpoznawalną marką
  • Otrzymuj informacje o specjalnych ofertach
Zamawiając Newsletter dowiesz się o nowych szkoleniach, a także aktualnościach o Akademii Marki z Klasą
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną] na podany w tym celu adres email. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem (am) poinformowany (a), że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Ewa Czertak prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Akademia Marki z Klasą Ewa Czertak, wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, posiadająca: adres miejsca wykonywania działalności i adres do doręczeń - ul. Narbutta 25 A, lok. 211, 02-536 Warszawa, NIP: 7742407551, REGON: 015230381. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego Administratora: ewa.czertak@akademiamarkizklasa.com.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy lub przez kliknięcie przycisku „Wypisz się” bezpośrednio w newsletterze.