Barbara Stelmach


Założycielka i właścicielka rodzinnej marki ETERNO. Kultywuje tradycje rodzinne, czerpie wiedzę od najstarszych z rodu. Tak też zrodziła się nazwa firmy – ETERNO czyli wieczność. Najstarsza receptura, wdrożona do produkcji ma 124 lata. Nie boi się łączyć tradycji z nowoczesnością.  Wspólnie z rodziną stworzyła ponad 60 unikalnych receptur. Propagatorka zdrowej żywności, z wykształcenia Inżynier Ochrony Środowiska. Jest członkiem aktywistycznego ruchu Slow Food, wspiera Fundację Wybieram Zdrowie. Uwielbia podróżować, od 8 lat hobbistycznie organizuje wyjazdy, samodzielnie opracowując trasy oraz plan zwiedzania. Lubi aktywnie spędzać czas oraz zdobywać wiedzę i stale podnosić własne kwalifikacje.

Zaczęłam Kurs z postanowieniem wzmocnienia swojego osobistego wizerunku. Polecam cały proces w szczególności kobietom o wolnych, artystycznych zawodach, zwłaszcza świadczących usługi. Może on przynieść wymierne zmiany również osobom prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą, zwłaszcza tym, które rozpoczynają swoją działalność.

Największym wyzwaniem w czasie trwania Kursu, było rozróżnienie marki osobistej od marki firmy, która funkcjonuje od kilkunastu lat. Trudne i wymagające dla mnie było również określenie planów na przyszłość, związanych z marką osobistą.

Zdecydowanie najważniejszym efektem uczestnictwa w warsztatach było zrozumienie i docenienie wartości własnej firmy. Dzięki warsztatom pozbyłam się lęku przed nagrywanie siebie. Pozwoliło mi to przełamać pewnego rodzaju barierę, np. do prowadzenia live’a, który jest obecnie jedyną skuteczną metodą pozycjonowania strony na Facebook’u. Doceniam również znajomości z uczestniczkami kursu.

Z  perspektywy 7 miesięcy, kiedy patrzę wstecz na to, co się w moim życiu zadziało wiem jakie działania podjąc, aby zmienić i dostosować swój własny wizerunek do marki osobistej. Czekam na zmiany. Najważniejszym efektem uczestniczenia w procesie było zdanie sobie sprawy, że koniecznie muszę zadbać o siebie jako markę osobistą.

Moje motto: potrafić doceniać siebie i swoje zasługi

Zapisz się na bezpłatny na newsletter Akademii Marki z Klasą

Dlaczego warto:

  • Dowiedz się więcej o budowaniu marki osobistej
  • Naucz się jak stać się rozpoznawalną marką
  • Otrzymuj informacje o specjalnych ofertach
Zamawiając Newsletter dowiesz się o nowych szkoleniach, a także aktualnościach o Akademii Marki z Klasą
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną] na podany w tym celu adres email. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem (am) poinformowany (a), że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Ewa Czertak prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Akademia Marki z Klasą Ewa Czertak, wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, posiadająca: adres miejsca wykonywania działalności i adres do doręczeń - ul. Narbutta 25 A, lok. 211, 02-536 Warszawa, NIP: 7742407551, REGON: 015230381. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego Administratora: ewa.czertak@akademiamarkizklasa.com.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy lub przez kliknięcie przycisku „Wypisz się” bezpośrednio w newsletterze.