Anna Dosz


Ekspert w najnowszej technologii czyszczenia bez chemii w oparciu o nanotechnologię srebra. Właścicielka firmy Architektura Świeżości, zajmującej się sprzedażą i dystrybucją czyścików ekologicznych, które czyszczą wszystkie powierzchnie tylko przy użyciu wody. Doradza i pomaga jak wyeliminować środki chemiczne. Interesuje się ekologią i zdrowym stylem życia. Prowadzi szkolenia sprzedażowe. Ukończyła Wyższą Szkołę Zarządzania w Gdańsku.

Zaczęłam kurs z postanowieniem odzyskania wiary w siebie, swoje możliwości oraz chęcią realizacji kolejnych celów i planów związanych z prowadzeniem działalności. Kurs sam w sobie nie był dla mnie łatwy, gdyż wymagał spojrzenia na siebie z innej perspektywy. Po każdym zjeździe odkrywałam w sobie nowe możliwości, a jednocześnie zauważałam kolejne blokady. Właśnie to odkrywanie siebie dodawało mi skrzydeł. Patrzenie wstecz na to co już osiągnęłam i co jeszcze mogę osiągnąć.

Rekomenduję kurs osobom zapracowanym i zmęczonym życiem , które nie potrafią same znaleźć złotego środka na wprowadzenie zmian w swoim życiu zawodowym oraz prywatnym. Doradzam każdemu aby skorzystał z kursu ale nie wszyscy chcą dać sobie pomóc gdyż brak im pokory. Dla każdego musi przyjść odpowiedni czas.

Jak marka osobista zmieniła Twoją firmę?

Zmiany jeszcze następują i będą cały czas, ale przede wszystkim przestałam się wpędzać w tzw.” wyścig szczurów”. Przyszedł wewnętrzny spokój i równowaga . Zaczęłam przyciągać do siebie tylko pozytywne osoby. Myślę o dotarciu do szerszej grupy odbiorców. Odzyskałam pewność siebie i przestałam się zastanawiać co inni  o mnie myślą. Przestałam oceniać innych ludzi.

Wróciła moja radość z życia i pracy. Widzę podziw w oczach mojej rodziny bliskiej i dalszej, za to co osiągnęłam i jaką jestem osobą. Osoby, z którymi współpracowałam kilka lat temu powiedziały mi, że to dzięki mnie ich życie jest teraz cudowne, bo to JA dałam im pierwszą książkę do przeczytania o pozytywnym myśleniu i natchnęłam, aby brać życie w swoje ręce. Również byłam pierwszą osobą, która pokazała im odpowiednią drogę do sukcesu i zmiany siebie. Teraz JA tego potrzebowałam i pomógł mi w tym kurs Akademii Marki z Klasą.

Moje motto: Pracuj po to, aby żyć, a nie żyj po to, aby pracować.

Zapisz się na bezpłatny na newsletter Akademii Marki z Klasą

Dlaczego warto:

  • Dowiedz się więcej o budowaniu marki osobistej
  • Naucz się jak stać się rozpoznawalną marką
  • Otrzymuj informacje o specjalnych ofertach
Zamawiając Newsletter dowiesz się o nowych szkoleniach, a także aktualnościach o Akademii Marki z Klasą
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną] na podany w tym celu adres email. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem (am) poinformowany (a), że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Ewa Czertak prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Akademia Marki z Klasą Ewa Czertak, wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, posiadająca: adres miejsca wykonywania działalności i adres do doręczeń - ul. Narbutta 25 A, lok. 211, 02-536 Warszawa, NIP: 7742407551, REGON: 015230381. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego Administratora: ewa.czertak@akademiamarkizklasa.com.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy lub przez kliknięcie przycisku „Wypisz się” bezpośrednio w newsletterze.