Izabela Widomska


Projektant wnętrz, architekt, właścicielka studia projektowego Izabela Widomska Wnętrza, ukończyła Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej. Specjalizuje się w projektowaniu nowoczesnych, ciepłych i oryginalnych wnętrz domów, mieszkań i apartamentów. Autorka tekstów poradnikowych m.in. na myhome.pl. Jej publikacje ukazały się na łamach magazynów „Cztery kąty”, „Świat rezydencji wnętrz i ogrodów” oraz „Wnętrza Publiczne”. Edukator, prowadząca konsultacje podczas targów branżowych m.in. „Furnishow” oraz „Modne wnętrze”. Doradca i konsultant w zakresie aranżacji i wyposażenia wnętrz.

Rozpoczęłam kurs z zamiarem uporządkowania swojego biznesowego JA. Chciałam określić swoją specjalizację oraz strategię marketingową. Chciałam również scharakteryzować swojego klienta docelowego.

Rekomendowałabym Kurs właścicielom firm jednoosobowych, małych biznesów, osobom działającym w wolnych zawodach, które maja trudności w prowadzeniu biznesu. Polecam warsztaty również osobom z każdej branż, którzy chcą tworzyć swoją firmę.

Najtrudniejsze i najbardziej wymagające podczas trwania kursu było otworzenie się przed innymi, szczególnie na początku. Trudność sprawiło mi również przedstawienie historii marki oraz mówienie o swojej pracy. Wszystkie praktyczne ćwiczenia dodały mi skrzydeł. Pozwoliły mi dostrzec moje mocne strony, które muszę teraz rozwijać i podkreślać w komunikacji Marki.

Ogromnie się cieszę, że zdecydowałam się na udział w Kursie „Bądź Widzialna Marką”. Dodało mi to pewności siebie w mojej pracy i działalności biznesowej. Poznałam inspirujące kobiety. Nie boje się zmian i umiem określić swoje mocne strony. Czas kursu to dobrze wykorzystany i wartościowy dla mnie okres.

Nie boje się zmian, umiem określić swoje mocne strony. Nabrałam pewności w rozmowach i opowiadaniu o swojej pracy, poznałam kilka wartości które reprezentuję swoją osobą i swoim charakterem np. empatia, harmonia, zrozumienie, dobre życie. Zrozumiałam wartość mojej pracy jako architekt wnętrz.

To, w jakim otoczeniu żyjemy, ma bezpośredni wpływ na nasze zdrowie, energię i wszystkie aspekty życia. Dlatego projektując wnętrza czuje się potrzebna i wiem jak wartościowa jest dla ludzi moja praca.

Zapisz się na bezpłatny na newsletter Akademii Marki z Klasą

Dlaczego warto:

  • Dowiedz się więcej o budowaniu marki osobistej
  • Naucz się jak stać się rozpoznawalną marką
  • Otrzymuj informacje o specjalnych ofertach
Zamawiając Newsletter dowiesz się o nowych szkoleniach, a także aktualnościach o Akademii Marki z Klasą
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną] na podany w tym celu adres email. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem (am) poinformowany (a), że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Ewa Czertak prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Akademia Marki z Klasą Ewa Czertak, wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, posiadająca: adres miejsca wykonywania działalności i adres do doręczeń - ul. Narbutta 25 A, lok. 211, 02-536 Warszawa, NIP: 7742407551, REGON: 015230381. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego Administratora: ewa.czertak@akademiamarkizklasa.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy lub przez kliknięcie przycisku „Wypisz się” bezpośrednio w newsletterze.