Małgorzata Królak


Lekarz stomatolog, właścicielka nowoczesnej praktyki „Dentysta na Warszawskiej”. Ukończyła Studium Medyczne Techniki Dentystycznej. Naukę kontynuowała w Akademii Medycznej w Gdańsku na wydziale Stomatologii. Stworzyła zespół lekarzy, asystentek i techników dentystycznych, który zapewnia leczenie na najwyższym poziomie. Specjalizuje się w protetyce i w endodoncji mikroskopowej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego.

Rozpoczęłam Kurs z chęcią odkrycia swojej pasji na nowo. W dłuższej perspektywie czasu oczekiwałam określenia konkretnych celów oraz strategii firmy, szukałam również sposobu na obecność marki w mediach.

Rekomendowałabym kurs osobom, które, są na początku działalności, są pełne pomysłów i zaangażowania, tym którzy chcą zaistnieć w mediach i wiedza jak to zrobić technicznie. Polecam również dla osób, które potrzebują uporządkowania, inspiracji do prowadzenia przedsiębiorstwa.

Wymierną zmianą w mojej firmie, która nastąpiła po wdrożeniu rekomendowanych zmian była identyfikacja z firmą oraz rozwój działalności w social mediach. Pojawił się entuzjazm i chęć do dalszego rozwoju.

Trudnym i wymagającym procesem w czasie trwania Kursu było opracowanie historii Marki oraz określenie celów w perspektywie 10 lat. Dużo pracy włożyłam również w stworzenie osobistej analizy SWOT.

Jak marka osobista zmienia/zmieniła moją firmę?

Jestem bliżej swojej firmy, widzę zaangażowanie swoich pracowników. Chce tworzyć pozytywny wizerunek firmy w Internecie, dlatego zaangażowałam zespół rejestratorek do reagowania na opinie pacjentów w mediach. Widzę zmiany w postrzeganiu mojej firmy, zatrudniłam dodatkowego lekarza dziecięcego. Rozszerzyłam działalność z profilaktyki - zapraszam grupy przedszkolne w celu zapoznania się  z gabinetem, wykonujemy pierwsze adaptacyjne przeglądy u maluchów.

Moje motto: „Szczęściem jest robić to, co się kocha.”

Zapisz się na bezpłatny na newsletter Akademii Marki z Klasą

Dlaczego warto:

  • Dowiedz się więcej o budowaniu marki osobistej
  • Naucz się jak stać się rozpoznawalną marką
  • Otrzymuj informacje o specjalnych ofertach
Zamawiając Newsletter dowiesz się o nowych szkoleniach, a także aktualnościach o Akademii Marki z Klasą
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną] na podany w tym celu adres email. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem (am) poinformowany (a), że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Ewa Czertak prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Akademia Marki z Klasą Ewa Czertak, wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, posiadająca: adres miejsca wykonywania działalności i adres do doręczeń - ul. Narbutta 25 A, lok. 211, 02-536 Warszawa, NIP: 7742407551, REGON: 015230381. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego Administratora: ewa.czertak@akademiamarkizklasa.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy lub przez kliknięcie przycisku „Wypisz się” bezpośrednio w newsletterze.