Ewa Felska - Hałabiś


Współwłaścicielka agencji pracy tymczasowej Profit4you zajmującej się rekrutacją pracowników dla największych firm Polski. Prowadzi cały proces rekrutacji: od poszukiwania kandydatów do kontroli efektywności ich pracy. Wspiera swoich klientów w znalezieniu i zatrudnieniu pracowników idealnie dopasowanych do ich indywidualnych potrzeb, gwarantując ciągłość zatrudnienia i stabilny rozwój.

Najważniejszym postanowieniem z jakim rozpoczęłam kurs było uporządkowanie już zgromadzonej wiedzy. Rzeczą, która otworzyła mi oczy i dodała skrzydeł było ćwiczenie, w którym inne uczestniczki nie znając mnie scharakteryzowały moją osobę.

Kurs rekomenduję osobom poszukującym inspiracji i dróg rozwoju, które prowadzą swoje firmy od dłuższego czasu i popadły w stagnację oraz osobom, które mają wyznaczoną ścieżkę działania.

Najbardziej wymagającą rzeczą w kursie było otworzenie się przed grupą nieznanych wcześniej osób. Wymagająca była również praca, którą należało wykonywać pomiędzy kolejnymi warsztatami.

Jak marka osobista zmienia/zmieniła moją firmę?

W czasie kursu dotarło do mnie, że najważniejszą wartością jest nadanie firmie własnej tożsamości. Zaczęłam koncentrować się na działaniach, w których jestem najlepsza i niezastąpiona, pozostałe skutecznie deleguje.

Z perspektywy 7 miesięcy, patrząc wstecz na to co zadziało się w moim życiu przekonałam się, że nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych. Najważniejszym efektem uczestnictwa w kursie było uświadomienie sobie, że firma to „JA”, odzwierciedla to kim jestem, jakimi wartościami się kieruje. Firma przyjmuje moją tożsamość.

Moje motto: „Żyć to patrzeć przed siebie”.

Zapisz się na bezpłatny na newsletter Akademii Marki z Klasą

Dlaczego warto:

  • Dowiedz się więcej o budowaniu marki osobistej
  • Naucz się jak stać się rozpoznawalną marką
  • Otrzymuj informacje o specjalnych ofertach
Zamawiając Newsletter dowiesz się o nowych szkoleniach, a także aktualnościach o Akademii Marki z Klasą
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną] na podany w tym celu adres email. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem (am) poinformowany (a), że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Ewa Czertak prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Akademia Marki z Klasą Ewa Czertak, wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, posiadająca: adres miejsca wykonywania działalności i adres do doręczeń - ul. Narbutta 25 A, lok. 211, 02-536 Warszawa, NIP: 7742407551, REGON: 015230381. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego Administratora: ewa.czertak@akademiamarkizklasa.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy lub przez kliknięcie przycisku „Wypisz się” bezpośrednio w newsletterze.