EWA NIZIO


Współwłaściciel DeClinic Kliniki Stomatologicznej, Ab Ovo Lingerie, restauracji White Marlin w Sopocie oraz Radia Bajka. W 2014 otrzymała tytuł AMBASADORKA KLASY, przyznawany przez Akademię Marki z Klasą za wybitne osiągnięcia w budowaniu marki.  Kreatorka marek w Nizio Company. Kreuje marzenia i zamienia je w biznes.

Z pasją realizuje się jako Dyrektor PR. Żyje ekologicznie, dbając o równowagę w życiu. Jeździ na rowerze tzw. ostrym kole i zdrowo się odżywia. Pasja to podróże, wciąż poszukuje inspiracji zarówno prywatnych jak i biznesowych podczas częstych wojaży, rozmów z przypadkowymi ludźmi. Dzieli się swoimi wrażeniami na fanpage „Ewa Nizio Moje podróże”, gdzie pozostawia ślad swoich wypraw i przeżyć. Kocha czytać książki i fotografowanie.

 

Zainteresowania: Literatura, książki, podróże, zdrowy tryb życia oraz fitness.

 

 

Tagi

autentyczna marka budowanie marki dekalog marki ewa czertak hobby magia życia mama z klasą marka osobista marka w sieci Marka z klasą marzenie osobista marka personal branding reputacja reputacja marki storytelling styl sztuka życia wielka marka wizerunek marki

Zapisz się na bezpłatny na newsletter Akademii Marki z Klasą

Dlaczego warto:

  • Dowiedz się więcej o budowaniu marki osobistej
  • Naucz się jak stać się rozpoznawalną marką
  • Otrzymuj informacje o specjalnych ofertach
Zamawiając Newsletter dowiesz się o nowych szkoleniach, a także aktualnościach o Akademii Marki z Klasą
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Business Unlimited Sp.J. w celach marketingowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926). Akademia Marki z Klasą informuje, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Business Unlimited Sp.J. E.Bartosiewicz E.Czertak z siedzibą w Warszawie, ul. Narbutta 25A, lok.211, 02-536 Warszawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Business Unlimited Sp.J. E.Bartosiewicz E.Czertak z siedzibą w Warszawie, ul. Narbutta 25A, lok.211, 02-536 Warszawa zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).