EWA NIZIO


Współwłaściciel DeClinic Kliniki Stomatologicznej, Ab Ovo Lingerie, restauracji White Marlin w Sopocie oraz Radia Bajka. W 2014 otrzymała tytuł AMBASADORKA KLASY, przyznawany przez Akademię Marki z Klasą za wybitne osiągnięcia w budowaniu marki.  Kreatorka marek w Nizio Company. Kreuje marzenia i zamienia je w biznes.

Z pasją realizuje się jako Dyrektor PR. Żyje ekologicznie, dbając o równowagę w życiu. Jeździ na rowerze tzw. ostrym kole i zdrowo się odżywia. Pasja to podróże, wciąż poszukuje inspiracji zarówno prywatnych jak i biznesowych podczas częstych wojaży, rozmów z przypadkowymi ludźmi. Dzieli się swoimi wrażeniami na fanpage „Ewa Nizio Moje podróże”, gdzie pozostawia ślad swoich wypraw i przeżyć. Kocha czytać książki i fotografowanie.

 

Zainteresowania: Literatura, książki, podróże, zdrowy tryb życia oraz fitness.

 

 

Zapisz się na bezpłatny na newsletter Akademii Marki z Klasą

Dlaczego warto:

  • Dowiedz się więcej o budowaniu marki osobistej
  • Naucz się jak stać się rozpoznawalną marką
  • Otrzymuj informacje o specjalnych ofertach
Zamawiając Newsletter dowiesz się o nowych szkoleniach, a także aktualnościach o Akademii Marki z Klasą
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną] na podany w tym celu adres email. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem (am) poinformowany (a), że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Ewa Czertak prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Akademia Marki z Klasą Ewa Czertak, wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, posiadająca: adres miejsca wykonywania działalności i adres do doręczeń - ul. Narbutta 25 A, lok. 211, 02-536 Warszawa, NIP: 7742407551, REGON: 015230381. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego Administratora: ewa.czertak@akademiamarkizklasa.com.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy lub przez kliknięcie przycisku „Wypisz się” bezpośrednio w newsletterze.