Ewa Jakubowska


Właścicielka PROTRUST Real Estate, współwłaścicielka DE Partnership in Properties, prawnik, zarządca nieruchomości i manager, doradca inwestycyjny.

Współpraca z funduszem Davida Slade – brytyjskiego inwestora, ewoluowała od pracy w charakterze managera i pełnomocnika, aż do pomysłu utworzenia osobnej firmy doradczej na warunkach partnerskich między Ewą i Davidem. Tak powstała DE Partnership in Properties ostatecznie otwarta w 2010 roku, kiedy to Ewa wróciła już do Polski nadzorując nadal inwestycje należące do brytyjskiego funduszu.  Konsekwentnie rozszerzając praktykę o wiedzę teoretyczną, Ewa ukończyła studia podyplomowe na Politechnice Warszawskiej i uzyskała państwową licencję zarządcy nieruchomości. W kolejnym etapie rozwoju skupiła się na umiejętnościach miękkich i ukończyła studia podyplomowe z psychologii biznesu na Akademii Leona Koźmińskiego. W 2012 roku otrzymała tytuł Ambasadorki Przedsiębiorczości Kobiet.

 

Zainteresowania: historia, podróże, góry, nurkowanie, a także literatura faktu oraz legal fiction.

Tagi

autentyczna marka budowanie marki dekalog marki ewa czertak hobby magia życia mama z klasą marka osobista marka w sieci Marka z klasą marzenie osobista marka personal branding reputacja reputacja marki storytelling styl sztuka życia wielka marka wizerunek marki

Zapisz się na bezpłatny na newsletter Akademii Marki z Klasą

Dlaczego warto:

  • Dowiedz się więcej o budowaniu marki osobistej
  • Naucz się jak stać się rozpoznawalną marką
  • Otrzymuj informacje o specjalnych ofertach
Zamawiając Newsletter dowiesz się o nowych szkoleniach, a także aktualnościach o Akademii Marki z Klasą
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Business Unlimited Sp.J. w celach marketingowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926). Akademia Marki z Klasą informuje, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Business Unlimited Sp.J. E.Bartosiewicz E.Czertak z siedzibą w Warszawie, ul. Narbutta 25A, lok.211, 02-536 Warszawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Business Unlimited Sp.J. E.Bartosiewicz E.Czertak z siedzibą w Warszawie, ul. Narbutta 25A, lok.211, 02-536 Warszawa zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).