Ewa Jakubowska


Właścicielka PROTRUST Real Estate, współwłaścicielka DE Partnership in Properties, prawnik, zarządca nieruchomości i manager, doradca inwestycyjny.

Współpraca z funduszem Davida Slade – brytyjskiego inwestora, ewoluowała od pracy w charakterze managera i pełnomocnika, aż do pomysłu utworzenia osobnej firmy doradczej na warunkach partnerskich między Ewą i Davidem. Tak powstała DE Partnership in Properties ostatecznie otwarta w 2010 roku, kiedy to Ewa wróciła już do Polski nadzorując nadal inwestycje należące do brytyjskiego funduszu.  Konsekwentnie rozszerzając praktykę o wiedzę teoretyczną, Ewa ukończyła studia podyplomowe na Politechnice Warszawskiej i uzyskała państwową licencję zarządcy nieruchomości. W kolejnym etapie rozwoju skupiła się na umiejętnościach miękkich i ukończyła studia podyplomowe z psychologii biznesu na Akademii Leona Koźmińskiego. W 2012 roku otrzymała tytuł Ambasadorki Przedsiębiorczości Kobiet.

 

Zainteresowania: historia, podróże, góry, nurkowanie, a także literatura faktu oraz legal fiction.

Zapisz się na bezpłatny na newsletter Akademii Marki z Klasą

Dlaczego warto:

  • Dowiedz się więcej o budowaniu marki osobistej
  • Naucz się jak stać się rozpoznawalną marką
  • Otrzymuj informacje o specjalnych ofertach
Zamawiając Newsletter dowiesz się o nowych szkoleniach, a także aktualnościach o Akademii Marki z Klasą
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną] na podany w tym celu adres email. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem (am) poinformowany (a), że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Ewa Czertak prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Akademia Marki z Klasą Ewa Czertak, wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, posiadająca: adres miejsca wykonywania działalności i adres do doręczeń - ul. Narbutta 25 A, lok. 211, 02-536 Warszawa, NIP: 7742407551, REGON: 015230381. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego Administratora: ewa.czertak@akademiamarkizklasa.com.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy lub przez kliknięcie przycisku „Wypisz się” bezpośrednio w newsletterze.